Diskuse o politice VIII

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Gimli » 02 led. 2018, 17:00

Tak letos už to nestihneme, ale příště to chce začít řešit včas :smoke5:
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Rudolf Steiner » 10 led. 2018, 09:10

Jakožto monarchista k volbám nejdu, hlava státu se nevolí. Přesto si dovolím napsat názor kolegů, kteří budou volit Ing. Zemana. Vyčetli totiž někde, že pokud prezident zemře v úřadě, jsou tři dny placeného volna kvůli státnímu smutku.
Uživatelský avatar
Rudolf Steiner
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 476
Věk: 52
Registrován: 14 čer. 2013, 09:46
Bydliště: Deutschböhmen, Landkreis Aussig

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Gimli » 10 led. 2018, 21:13

Tak to by bylo asi jediný pozitivum :plaster: . Jako skeptik předpokládám, že jeho voliči budou disciplinovanější, neb v mém okolí je mnoho remcajích, ze kterých vypadne že stejně volit nepůjdou...
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Venca » 10 led. 2018, 21:19

3 dny dovolené bych bral, ale za to mi to nestojí.. Bohužel slyším i od "normálních" lidí že ho budou volit.. :-(
Venca
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 26
Věk: 36
Registrován: 30 dub. 2017, 21:38
Bydliště: Praha

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod MBO » 12 led. 2018, 08:10

Jiří Drahoš má podle mého největší šanci uspět. Jak to vidí ostatní?
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2006
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod basa333 » 12 led. 2018, 08:57

já to tak vidím též a budeme jej se ženou volit. jestli to ovšem bude stačit... :think: :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod jetam » 12 led. 2018, 11:32

Sakra, se uz konecne musim podivat, kdo to vlastne je :think:

Volby za dverma, a ja porad nemam anunk, co sou zac ty chlapci na kandidatce :lol:
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Baskervil » 12 led. 2018, 12:16

Já už se těším po volbách. Ať to dopadne jak chce, všichni příznivci neuspěvších kandidátů budou "demokraticky" tvrdit: takhle to nemělo být, takhle je to hrozně špatně, takhle je ohrožena naše demokracie i budoucnost. To bude smršť. :smoke5: :gasmask:
Uživatelský avatar
Baskervil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1132
Věk: 75
Registrován: 01 říj. 2012, 22:03
Bydliště: Libuň

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod pitrson » 12 led. 2018, 16:02

To hrozi jen v pripade, ze Zeman setrva. Zemanovi priznivci takhle neblbnou :smoke5:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Gimli » 12 led. 2018, 16:55

Tak svobodně se vyjádřit k demokracii patří, kývání a servilita, je vlastní tomu minulýmu režimu. Ovšem pokud by Zeman nečekaně nevyhrál, tak to Aeronet vysvětlí Sóóórošem, zednářema, Bildebergem, Římským klubem, Iluminátama, USA, NATO, EU, HAARP, chemrails a Ukrofašistama, koncem státnosti diktátem EU, diktátem z češtiny
a mrogelonama. Najde se neznámá část proroctví baby Vangy, která předpoví bědy a mrzení z toho. Obřadní hradní ovce sežere fíkus a otráví se, Zeman se vrátí na Vysočinu a Topolánek pustí Dalíka, což bude každýmu jedno, neb delikventofilní fanoušky si získal Kajínek chystající se na světové turné přednášek. Parlamentní listy vydají článek, kde renomovaný historik národu fundovaně sdělí, že ta to může zase Kalousek, tak jako za většinu historických křivd. Nekrytý petrodolar zásadně posílí. Olívie Žižková natočí s Tomášem Ortelem protestní duet proti novému prezidentovi, text složí Hannig na melodii Neposlušných tenisek s refrénem " majnstrýmový voliče on má " s podprahovým sdělením, že by chtěl někam už konečně zvolit. Putinův poradce pro Visegrád a přilehlé gubernie zmizí neznámo kam :smoke5: .... Lumpenkavárna si najde nový terč a bude se pořád válet. To až do dalších voleb, neb se zaktivizuje před kandidaturou Tomia Okamury na prezidenta a Miloslava Roznera na viceprezidenta : :wink: .
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod RottenFox » 12 led. 2018, 21:25

Gimli: :ok:
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Alferi » 13 led. 2018, 12:10

Já radši nic neříkám, protože jsem před lety byl na konferenci financované Sorosem, takže jsem se tím pádem stal podezřelým zaprodancem kapitálu. :mryellow:
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod pitrson » 13 led. 2018, 17:16

Gimli píše:Tak svobodně se vyjádřit k demokracii patří, kývání a servilita, je vlastní tomu minulýmu režimu. Ovšem pokud by Zeman nečekaně nevyhrál, tak to Aeronet vysvětlí Sóóórošem, zednářema, Bildebergem, Římským klubem, Iluminátama, USA, NATO, EU, HAARP, chemrails a Ukrofašistama, koncem státnosti diktátem EU, diktátem z češtiny
a mrogelonama. Najde se neznámá část proroctví baby Vangy,...
Tak samozrejme. Kdyz nahodou voby dopadnou jinak, nez bych chtel ja, tak vyrazim na namesti demonstrovat, aby bylo po mym. Taky sem tam zajdu na miting tech co vyhrali a pocastuju je aspon vejci, abych dal najevo, ze demokracie je poslapana, protoze muj nazor neuspel. To je ta spravna demokracie. Volic tu neni od toho, aby si delal, co chce. Ten ma poslouchat a bejt vdecnej, ze se o nej straj jeho elity a ze za nej neustale bojujou.. Pochopil sem to spravne? :smoke5:
No nemas to jednoduchy. Zejmena, kdyz se svet zrovna netoci podle tvych predstav. Toho casu, co to sezere, jizdny do Prahy taky neni zadarmo, vajicka zdrazily. Vubec mi prijde, ze tve pojeti demokracie leze do penez. Pak este sledovat aeronet, lukoil a vubec, klobouk dolu. Nemas to vubec lehky... :ok:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Baskervil » 13 led. 2018, 17:24

➡️ Pitrson: něco podobného jsem chtěl napsat. Předběhl jsi mě. Jen bych ještě dodal, že by měly taky přijít instrukce od šéfa, co si mám myslet a jaký zdroj informací mám přijímat a jaký odmítat.
Uživatelský avatar
Baskervil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1132
Věk: 75
Registrován: 01 říj. 2012, 22:03
Bydliště: Libuň

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Fanys » 13 led. 2018, 22:37

Ministerstvo vnitra již loni zřídilo útvar, který Ti vysvětlí co si máš myslet. http://www.mvcr.cz/cthh/clanek/centrum-proti-terorismu-a-hybridnim-hrozbam.aspx
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: JohnyMach a 17 návštevníků