O ŽIVOTĚ

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

VOLÍM

HOVNO
91
62%
PRD
19
13%
PRÁZDNÁ SLÁMA
19
13%
COSIKDESI
18
12%
 
Celkem hlasů : 147

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 13 bře. 2018, 18:48

Gimli píše:Co se tam stalo ?


Ožralý blb. On je to hodnej kluk, když nemá vypito :palm: Usnul a skoro mu vyhasly kamna v dílně, kde usnul,
no a tak aby je probudil, tak do nich chrstnul místo nafty benzín. :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:
A oni se fakt probraly :palm: :roll: :pray:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Tapinek » 13 bře. 2018, 21:25

Hmmm... Taky jsem roztapel kamna štamprličku benzinu... Skončilo to naštěstí jen dohladka depilovanou pravou rukou... ;-)
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 27 dub. 2018, 07:03

Nevim kam, tak tady, tohle vlákno pojme všechno.
Už jste někdo řešil pomalu přestávající funkčnost dálkače k televizi? Sem tam nějaké tlačítko nereaguje, vůbec,
v tom lepším případě po Xtém zmáčknutí. Baterie jsou nové. Dá se sehnat nějaká náhražka, nebo co s tím?
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Lub » 27 dub. 2018, 07:13

Taky se mi to stalo. Zašel jsem s ním do prodejny, kde se televize prodávají s otázkou, co se s tím dá dělat a odcházel jsem s novým ovladačem. :ok:
Uživatelský avatar
Lub
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 30
Věk: 60
Registrován: 24 dub. 2018, 09:24
Bydliště: Svitavy

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Tapinek » 27 dub. 2018, 07:19

Rozebrat, vyčistit, složit. Případně ještě plošky na tlačítkách potřít grafitem. ;-)
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod proger » 27 dub. 2018, 08:09

Dají se koupit univerzální ovladače. Instalace jednoduchá, postup jsem pochopil i já :D
Uživatelský avatar
proger
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 711
Věk: 48
Registrován: 11 dub. 2017, 17:17
Bydliště: Karlovy Vary

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod peťák » 27 dub. 2018, 12:32

Rozebrat a vyčistit. Kontakty na plošném spoji přegumovat nějakou měkkou gumou (mám na mysli technickou pryž, pro rejpaly). Někdy je ale prošoupaná vodivá vrstva zespoda na tlačítkách a to je konec. Taky jsem to řešil u naší staré teliny a nakonec jsem koupil nový ovladač....
Uživatelský avatar
peťák
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2030
Věk: 50
Registrován: 05 úno. 2011, 19:18
Bydliště: Mokropsy

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Domek » 27 dub. 2018, 13:23

Uživatelský avatar
Domek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 299
Věk: 46
Registrován: 11 úno. 2015, 17:25
Bydliště: Praha

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 27 dub. 2018, 18:40

Všem pánové děkuji. :ok: Zítra se o něco pokusim a uvidíme.
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod jcp » 27 dub. 2018, 19:21

Zdendo, zkus tenhle eshop https://www.dalkove-ovladace.cz/ jsou tam jak origo tak i náhradní ovladače ke všemu možnýmu
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Alferi » 29 dub. 2018, 13:18

Díky za inspiraci. Taky mně doma jedno tohle zařízení pilo krev, tak jsem to zkusil. Kontakty jsem očistil technickým benzinem a je to jak nový. (Akorát jsem ho při rozborce musel trochu odřít ve spoji, protože konstruktér patřil do kategorie Ing. Blb a s rozebíráním evidentně moc nepočítal :roll: )
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod RottenFox » 29 dub. 2018, 16:45

Rozhodně neříkám, že je tohle klasikovo případ, ale mě se jednou stalo, že jsem v zamyšlení donesl do obýváku ovladač od jiné televize z ložnice a taky jsem se rozčiloval, že to nějak blbě přepíná, měnil jsem baterky a pořád nic....
:-) :-) :-)
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod klasik51 » 30 dub. 2018, 08:35

Tak jsem to pánové dal, je opraveno. :ok: Rozebral vyčistil a maká jak za mlada. :wink:
Jen mi někdo řekněte, kde se pod těma nejvíc používanýma a potom tedy nefunkčníma knoflíkama veme ta mastnota? Nebo co to je? :think:
Dyk je to tam všechno celkem na těsno. :think:
A jinak, souhlas s Alferim, největší problém to rozebrat a nerozlámat, chce to trpělivost. :smile:
V každém případku děkuji za všechny rady. :ok:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod jetam » 13 kvě. 2018, 19:26

Dneska to Fb skupiny "ucebnice koureni dymky ..." naky vemeno dalo prezentacni fotky dymky s zadosti o podporu = "kupte si to, abych mohl udelat dalsi". Ja fakt myslel, ze me vomejou :shock: . Neco tak hnusnyho sem snad jeste nevidel. Proti tomu jsou ty ostatni brambory co si tam vsichni navzajem tak chvalej jeste mistrovsky kousky!
Jedna se o pokus o Poker, ovsem vypada to, jako by dotycny "stvoritel" trpel Parkinsonovou chorobou a ocividne i tezkym stupnem retardace :palm: . Jako vyrobek od ditete z chranene dilny bych byl nadseny, ale z tyhle sracky me fuckt malem mrdlo! Vazne nepochopim, ze nekdo, kdo je ocividne levej jak savle, nema absolutne zadnej cit pro proporci (nehlede na absolutni ignoraci zakladni "anatomie" dymky) a neumi zachazet s materialem ma tu nebetycnou drzost a nedostatek sebereflexe na to, aby to vystavil a jeste se to snazil prodat! A co me nejvic dostalo je, ze ta banda hovad mu to jeste lajkuje :lol: .
Vzpominam si na jednu z navstev meho stryce, coz je clovek vskutku vzdelany (kolega Batrachose, toliko k diagnoze :)), kde jsem u nej na pracovnim stole nasel nekolik beckovych sci-fi a fantasy knizek. Na muj dotaz, jestli skutecne cte neco takoveho jsem byl obdarovan velmi hodnotnou informaci = pokud clovek neustale konzumuje pouze vyrcholna dila v nejvyssi kvalite, prestane si uvedomovat jejich skutecnou hodnotu = obcas si proste musi precist nejakou sracku, aby si uvedomil skutecnou hodnotu a zachoval si spravne meritko.
Pointa: setkani se s masou na Fb a jejim nevkusem a stupiditou je casto ponekud traumatizujici zazitek, o to vice vsak docenuji zdejsi komunitu zaprdencu, konzerv, elitaru, snobu (jenom v dobrym, Radku! :plaster: ) a podobnych individui, ktera dymkarine a tematum s ni souvisejici ovsem rozumi a nabizi skutecne informace a zazemi, namisto instantnich vyblitku o hovne, stupidnich dotazu, selficek veprovejch hlav z umastenejch panelakovejch balkonu a prehlidku nevkusu, o lacinem placani se po zadech a vzajemnem pochlebovani ani nemluve.
Mimochodem, Biftek ten pocin krasne pojmenoval jako "ApocalypseArt" :lol:
Vlastne jsem na ten post ani nereagoval, ostatne jako na vetsinu ostatnich. Otazkou je, jak dlouho to vydrzim :think:

Nakonec jsem se dokopal to sem nahrat, at se muzete taky kochat tou krasou a mistrovstvim :ok: :twisted:

image_id: 26434

P.S. Ten "nador" na krcku je 9mm filter :lol:
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: O HOVNĚ

Příspěvekod Cmunda » 13 kvě. 2018, 20:27

No, já ti nevím... ještě tak před 10 lety bych řekl, že dotyčný má obě ruce levý, ale v poslední době přišlo do módy prohlašovat za umění kde co, tak co když je v tom nějaký vysoce umělecký záměr, kterému my nekulturní barbaři nerozumíme :think: Takhle nesoudný snad nikdo být nemůže :palm: A pokud jo, tak je to myslím dostatečný argument proti zákonu o referendu.
Uživatelský avatar
Cmunda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1244
Věk: 45
Registrován: 18 črc. 2012, 08:57
Bydliště: Znojmo

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: JohnyMach a 13 návštevníků