Dýmkaři v Plzni a blízkém okolí

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Dýmkaři v Plzni a blízkém okolí

Příspěvekod genericon » 07 lis. 2018, 13:55

Již jsem tu na foru pár let, i když tedy až doposud jen jako tichý pozorovatel, ale nikde jsem tu nenašel žádné dýmkařské uskupení ze Západních čech. Pouze jsem při osobní komunikaci s tutonem zjistil, že se kdysi nějací dýmkaři scházeli v Řemeslnické besedě. Nicméně protikuřácký zákon mi znemožnil tuto skupinu v řemendě identifikovat (tedy pokud se tam stále scházejí). Chtěl bych tedy tímto zjistit, zda se v Plzni a blízkém okolí najde někdo, kdo by se rád osobně podělil o své zkušenosti a radosti s dýmkou. Kdo by se rád sešel se svými tabáky a chtěl by si vyměnit své dojmy zážitky a třeba se navzájem obdarovat nějakými vzorky ze své sbírky či jen tak diskutovat nad sklenkou a pomazlit se se svými dýmkami. Vím, že protikuřácký zákon již této radosti příliš nepřeje (obzvláště v zimě), ale Je tu jedno místo, kde je i vytápěná zimní zahrádka, kde se může kouřit, a tak je to stále i v dněšní době možné i jinak, než si zamluvit třeba celou hospodu. Sám mám teď načaté dva archivní tabáky (jeden je z doby před kolky, tak ten již stojí za zmínku), které bych velice rád sdílel s někým, kdo to dokáže ocenit.
genericon
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 32
Věk: 36
Registrován: 14 říj. 2014, 14:00

Re: Dýmkaři v Plzni a blízkém okolí

Příspěvekod PoKlaT » 07 lis. 2018, 16:53

V klubové části existuje thread " Západočeská buňka " ale tam bohužel nemáš zatím přístup :smoke1:
Uživatelský avatar
PoKlaT
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 2752
Věk: 68
Registrován: 24 říj. 2011, 13:25
Bydliště: Valtice

Re: Dýmkaři v Plzni a blízkém okolí

Příspěvekod genericon » 07 lis. 2018, 20:26

PoKlaT píše:V klubové části existuje thread " Západočeská buňka " ale tam bohužel nemáš zatím přístup :smoke1:


Treba se tam casem dostanu :)

Nicmene prozatim mohu pouzivat jen tento kanal a uvitam, jestli tu tedy nejaka zakladna je, kdybych se mohl nekdy zucastnit nejake dymky s vami :puffy:
genericon
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 32
Věk: 36
Registrován: 14 říj. 2014, 14:00

Re: Dýmkaři v Plzni a blízkém okolí

Příspěvekod tuton » 10 lis. 2018, 23:28

Kdyztak zkus kontaktovat Plhu - memberlist.php?mode=viewprofile&u=5917, mam takovej dojem, ze se tu sem tam objevuje.
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň


Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků