Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod basa333 » 07 lis. 2018, 10:27

obávám se, že nebudeš mít s dýmkou lehký život. budeš kouřit to, co ti nechutná, nebo si pochutnáš a budeš poslouchat kázání :-(
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod genericon » 07 lis. 2018, 13:30

Já bych řekl, že toto je přesně ten správný impuls na to si začít dělat chvilky jen pro sebe a svou dýmku :smoke1:
genericon
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 32
Věk: 36
Registrován: 14 říj. 2014, 14:00

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod kovářskej » 07 lis. 2018, 14:09

genericon píše:
Tak jsem mu zkoušel volat, ale nezvedl to a zpět se neozval, tak nevím jestli to mám zkoušet znova a nebo dál nedělat vetřelce :arrow:


Prostě to zkus znovu - asi má ten samej zvyk nevolat zpátky na neznámý čísla jako mám já - v poslední době se množí volání všelijakých nabízečů čehokoli a kravin - a já se s nima nechcu vybavovat no a párkrát se mi stalo že jsem na takovej nepřijatej hovor zavolal zpátky a byli to právě tihle otravové. Proto už na neznámý čísla nevolám. Já třeba telefon nenosím u sebe - v práci je na stole a já u stolu strávím tak hodinu pracovní doby, jinak poletuju po baráku. Doma ho taky někam položím a jsem buď v kotelně nebo v dílně nebo porůznu po domě. Dovolat se mi je prostě unikum. Každýmu říkám pošli pesemesku, to si přečtu a odpovím až budu u telefonu ( čili většinou večer a v noci). Tak zkus Filipovi napsat sms. Vím že třeba chodí na facekrám, snad na nějakej pokec o trabantech, snad si tam říká Petr Hnízdo (???) nejmíň deset otazníků, páč opravdu si nejsem jistej, já tam nelezu.
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod kovářskej » 07 lis. 2018, 14:17

Tom - no, ne každej má to štěstí že mu chutná to co i příjemně anebo alespoň neutrálně voní :puffy:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod genericon » 07 lis. 2018, 15:06

Já bych se k tomu také podepsal. Tabák si vybírej podle sebe a ne podle okolí. Nakonec narazíš na nějakej, kterej bude dobře přijatej i okolím a ty si stejně pochutnáš a ten si budeš užívat ve společnosti. Já třeba takto objevil Fire Dance od SG (vlastně ho poslední dobou zmiňuju docela často), jelikož ten je decentně ochucen nějakou kořalkou a ovocem, ve společnosti lidi jen slintaj, ale přitom v chuti je to téměř jen jako vzpomínka na nějakou voňavost, kterou sám cítím spíš jen nosem, ale přitom je to kvalitní flake s nezanedbatelnou silou (žádnej silák to úplně není, ale N potřebu uspokojí dostatečně). Jestli jsi ho nezkusil, tak doporučuji. Stejně tak mnoho Petersonú je v dýmu krásně voňavých, ale přitom pro kuřáka je to chutí kvalitní tabák, bez nějaké chemie, či jiných neduhů aromatiků horších kvalit. Dokonce jsem objevil i několik navoňených latakiových tabáků, které by údajně měli voňet okolí, ale zde nemám osobní zkušenost, tak nemohu nic konkrétního doporučit.
genericon
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 32
Věk: 36
Registrován: 14 říj. 2014, 14:00

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod klasik51 » 07 lis. 2018, 16:22

Nechci bejt hnusnej, ale tohle vlákno slouží jako - Nový člen - predstavenie osoby členom fóra
:think: :think: :puffy:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod kovářskej » 07 lis. 2018, 17:54

OK :oops:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod valgor1985 » 10 lis. 2018, 17:56

Přeji krásný sobotní podvečer.
Minulý týden jsem narazil na tohle skvělé fórum a byl jsem polapen... :D Ač do té doby absolutní nekuřák, mazal jsem do trafiky a koupil za pár korun svou první dýmku BPK a první tabák. Volba padla na Holger Danske B.B. Z vesela jsem utíkal domů a pustil se do toho. Na první pokus vše vyšlo perfektně. Tabák příjemně voněl, pěkně hořel v dýmce a nemočkoval. Jen jsem měl trochu problém se zahříváním, ale to se časem poddá... Následovala registrace zde na fóru, návštěva Etrafiky v Blanické a už v tom lítám. Nyní mám dýmky už tři a každý den dýmám s velkou radostí a nadšením... :smoke5: Jinak žiji v Praze cca 7 let, do té doby jsem byl Ostravák :D Jinak mé zájmy patří mimo jiné kvalitní četba, hudba a rád si zasportuji. Martin
valgor1985
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 33
Věk: 39
Registrován: 04 lis. 2018, 17:56
Bydliště: Rokycany

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Gimli » 12 lis. 2018, 19:40

Tak vítej a užívej :puffy:
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod klasik51 » 13 lis. 2018, 14:24

Vítej Martine a dýmej. :puffy:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Vajtek » 20 lis. 2018, 14:33

Zdravím uživatele tohoto fóra,
dovolte mi představit dalšího dýmkařského adjunkta.
Je mi 41 let, pocházím z vesničky poblíž Čáslavi, ale nyní už asi 6 let bydlím v rodinném domku v Přelouči.
Od střední školy pravidelně inhaluji cigaretový kouř. V uplynulých dvou letech se ale v mém životě stalo něco, díky čemuž jsem začal přemýšlet o sobě a začal si plnit svoje sny. Dokud je na to ještě čas.
Celkově jsem se zklidnil a stal jsem se “požitkářem” - nakládání a uzení vlastních dobrot, smysluplné zužitkování ovoce ze zahrady v pálenici. S dcerou jsme se také prošli kurzem a úplně jsme propadli mému dětskému snu - přístrojovému potápění. A tady je začátek i mého přechodu ze zběsilého tahání cigaret kdekoliv a kdykoliv k pohodovému pokuřování dýmky. Plíce prostě potřebuji čisté a taky to prostě tak nějak zapadá do mého nového životního stylu - na terase roztopená udírna, slivovička, dýmka a povídání s rodinou a přáteli. Ne se jenom honit za prací.
Můj výběr dýmky ale ovlivnila skutečnost, že jsem si udělal úraz a pravou ruku mám po operaci a přivázanou k tělu. A protože pravák bez pravé ruky je jako .... třeba levák bez levé ruky, nejsem schopný dát i té “nejobyčejnější” briárové dýmce odpovídající péči.
Z etrafiky jsem si tedy objednal kukuřičku a několik vzorků a budu zkoušet a dělat “kopance”. Ale pod stročkem už budou poctivé dvě dýmky.

Takže zatím můj výběr:
- Dýmka Missouri Corn Cob Pipes rovná Dark
- Dýmkový tabák Ashton Artisan's Blend/10
- Dýmkový tabák Ashton Guilty Pleasure/10
- Dýmkový tabák London Blend No.700/10
- Dýmkový tabák Mountain Village Tobacco Evening Standard/10

Takže ještě jednou děkuji za přijetí, určitě se chladného dýmu nevzdám. Jdu dál hltat zdejší příspěvky a hledat podobně smýšlející z mého okolí. Už jsem zde narazil na Břehy a Třemošnice.
Vajtek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 6
Věk: 47
Registrován: 20 lis. 2018, 12:29
Bydliště: Přelouč

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod klasik51 » 22 lis. 2018, 10:18

Vítej a brzké uzdravení. :puffy:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod basa333 » 22 lis. 2018, 12:41

vítej! tabáky ok, ale na tu kukuřici se vykašli. šák on ti tu faju někdo vyčistí. tu kukuřici bys nakonec musel asi čistit zrovna tak... briár je briár a ušetříš 3 stovky.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod Vajtek » 22 lis. 2018, 13:40

Já vím, že kukuřice není to pravé, ale dceru to učit nebudu a manželka má se mnou už tak dost práce. Sám se ani neosprchuji. :smoke2: Kukuřici potom “dorasuji” v dílně. :offtopic1:
Vajtek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 6
Věk: 47
Registrován: 20 lis. 2018, 12:29
Bydliště: Přelouč

Re: Nový člen - predstavenie osoby členom fóra III.

Příspěvekod basa333 » 22 lis. 2018, 14:55

já jen abys neřekl, že jsme ti tu nikdo neporadili. kukuřice ti prostě nenahradí skutečnou dýmku. a už vůbec ne dobře zakouřenou. to si raději kup hliněnku, když už to nemá být briár.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků