Šňupací tabák (snuff) *

Doutníky a další nedýmkové tabáky: žvýkací, snuss, cigarety...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Copatej

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Snuffman » 11 zář. 2019, 12:06

Moc dekuji za info!! A z anglie to normalne doslo? Zadny problem?
Uživatelský avatar
Snuffman
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 167
Registrován: 10 čer. 2007, 20:30
Bydliště: Pardubice

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Jack.Grave » 11 zář. 2019, 12:51

Upřímně trochu jsem čekal obtíže, jelikož se přestěhovali že Severního Irska na ostrov Man (ale razítko pošty je snad porat GB. Jinak jsou asi jediní kdo se neposral z TPD2 a posílají dál. Jack
Uživatelský avatar
Jack.Grave
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 42
Registrován: 24 kvě. 2006, 11:57
Bydliště: Praha

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod JaroslavP » 29 říj. 2019, 19:40

Ahoj,

Po nějaké době šňupání dostupných tabáků, jako Red Bull, gletcherprise, ozona a Gawith apricot jsem si objednal z etrafiky a ještě jednoho obchodu trochu větší množství vzorků.

Přikládám obrázek a zajímaly by mě vaše zkušenosti a doporučení.
Popravdě se obávám že to díky jemnější konzistenci bude lítat tam, kam nemá :)

Hezký den,

Jarda.

Obrázek
JaroslavP
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28 říj. 2019, 18:26

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod beda » 30 říj. 2019, 15:47

Jenom dvě Neffy? :palm: Ale on se šňupák nekazí, všechno bude kvalitka, ale já arouše spíš do fajfky. Mám Gousemoor a švestky a je to fakt silně navoněný, mám toho plnou hlavu i druhej den. Jsem spíš na ten bio smrádek. High toast no. 22 dobrý, ale Neffa je Neffa.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod JaroslavP » 01 lis. 2019, 20:45

Já jsem hlavně vzal snad všechno na co jsem narazil bez mentolu. Tomu celkově moc neholduju :)
Jinak mě vcelku zaráží, že ani ta Neffa (která je přesně podle mého gusta) vcelku rychle vyprchá. Pár minut a už žádné aroma v nose necítím. A to snupu, řekl bych relativně větší dávky. Cca velikosti čočky do každé dírky. :think:
JaroslavP
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28 říj. 2019, 18:26

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Viking » 22 lis. 2019, 20:28

Ahoj kolegové, mohl by se mi někdo ozvat, kdo objednává na snuffstore?
Viking@mujmail.cz

Děkuji
Viking
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 5
Registrován: 15 črc. 2015, 12:38

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod plinha » 03 pro. 2019, 16:41

Dobrý den, jsem tu nový. Po několika letech, kdy jsem nekouřil, jsem se díky nemoci malého synka vrátil ke kouření (mi to pomohlo s nervy), a to dýmky, nicméně mě to nakonec nevydrželo a chytil mě šňupák, se kterým jsem jako kluk díky otčímovi koketoval. Tehdy to byl Medicated no. 99, o kterém jsem ale teď zjistil, že už je v nenávratnu a tak jsem, jako řada jiných vyzkoušel Red Bull. Prvotní nadšení mě brzy přešlo, oblíbeným tabáčkem se stal Löwen Prise a WoS S.P a WoS čokoláda. K té čokoládě ale směřuje můj dotaz na zkušenější. Mnou zakoupené balení se mi zdá dost suché, nicméně chuť je taková, že jsem ochoten to akceptovat. Přesto by mě ale zajímalo, zda je čokoláda vždy takto suchá, nebo zda jsem prostě měl smůlu na starší balení. Pokud je vyschlá, radili byste pokusit se o zvlhčení?
plinha
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 pro. 2019, 16:29

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Alter Egon » 05 pro. 2019, 12:43

Jestli myslíš Afriku, která má jako příchuť čokoládu, tak tu mám taky, mám jí rád a i já jí mám relativně suchou a hodně jemnou. Což mě teda extrémně vyhovuje.
Takže to zvlhčení je na tobě. Já jednou zkoušel zvlhčovat něco od SG a vlastně to nakonec k ničemu nebylo
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod plinha » 05 pro. 2019, 13:35

Ano, myslím Afriku, blbě jsem to napsal. Chuť je výborná, ale proti jiný WoS / French Carotte, Dynamit, S.P) mi to přijde fakt jako suchý prach (ta jemnost). Ten Dynamit je zase opačný extrém, v něm je něco tak vlhké, že to až hrudkovatí...
plinha
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 pro. 2019, 16:29

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Alter Egon » 10 pro. 2019, 12:22

Jo to souhlasím, Afrika je jemnáa suchá a mě to vyhovuje. Oproti např. S.M., Super M., Extra M. je to znát. Ale nevadí mi to, ba naopak. Dynamit jsem měl taky, ale ty hrudky mi nevyhovovali.
Teď hodně jedu Afriku a Spear. Hodně mě zaujal S.M., Super M. mu byl hodně podobný s trochou levandule, jen mi připadal hodně štiplavý. A Extra M. taky můžu doporučit. Ale ono i klasiký M. je taky moc dobrej.
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod plinha » 12 pro. 2019, 23:58

To Alter Egon: Díky za odpověď, potvrdila mi, co jsem si myslel. Já jsem teď objevil ale od WoS Bordeaux, a na tom doslova ujíždím... Když jsem to zkusil poprvé, myslel jsem že je v tom mejdlo. Ale když jsem to pak zkusil později, uvědomil jsem si, že to přesně odpovídá pelargónii a ostřejšímu likéru...Nepopsatelná chuť, která s každou další a další dávkou mě víc a víc dostává...To S. M je moc dobré, trochu mi připomíná Medicated 99...
plinha
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 pro. 2019, 16:29

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Alter Egon » 13 pro. 2019, 14:36

Díky za tip, to vyzkouším. Já mám v tabáku tyhle květinové esence rád. Nemusím to tedy pořád, ale čas od času si jich hojně dopřávám. Tak Bordeaux určitě zkusím. Rád střídám mentolové a přírodní šňupáky, ona pak chuť obou zase víc vynikne. Ostatně dělám to tak i s dýmkou, kde také střídám chuťové profily.

Mám teď rozdělaný Red M., ale ten mě moc neoslovil. Je to mentol s trochou malin, ale nemůžu to šňupat moc dlouho, nejede mi tolik. Ale rozhodně ho nevyhodím :)
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod plinha » 13 pro. 2019, 18:45

To Alter Egon: Jen se chci zeptat, stojí zato vyzkoušet nějakou vanilku? na etrafice jí dřív měli mezi WoS, ale ta mi utekla, zvažuji od Ozóny, nebo od Samuel Gawith. Ale nevím, zda nebude lepší počkat na tu WoS, jestli se tam objeví, ještě příště koupím od WoS Ani (anýz) na kterém ujíždím (Löwen Price), jsem zvědavej, zda mi bude taky tak chutnat...
plinha
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 pro. 2019, 16:29

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Alter Egon » 16 pro. 2019, 08:26

S tím ti neporadím, já se vanilce spíš vyhýbám a nezkoušel jsem to. Ale pokud máš takové vůně rád, tak to rozhodně za vyzkoušní stojí. Já to jen nezkoušel.
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: Šňupací tabák (snuff) *

Příspěvekod Santa Nicot » 17 led. 2020, 14:45

:joy: Ahoj lidi, je zde někdo na pokec o šňupacím tabáku? Začal jsem s tím po tom, co jsem musel přestat kouřit a také inhalovat i e-cigarety a musím uznat, že šňupání tabáku má své kouzlo a stalo se mi to vášní natolik, že jsem začal sbírat a testovat šňupací tabáky. A protože jsem nabídky českých obchodů na netu již vyčerpal, koketuji se zahraničními e-shopy, ale už jsem narazil na dva, kde mi napsali, že za hranice tabák neposílají, i když je to v rámci EU bez kontrol, a to kvůli směrnici TPD2. Nevíte o nějakých zahraničních e-shopech, které posílají zboží i nyní, bez ohledu na tuto směrnici? Na českém trhu velký výběr snuffu není a navíc už je mám skoro všechny ochutnané. Taky by mě zajímalo, zda máte někdo zkušenosti se Schmalzler tabáky a jestli je v ČR někde nějaký e-shop nebo kamenná trafika, která je prodává?
Momentálně si užívám tabáky značky FRIBOURG & TREYER. Podle mého názoru patří mezi TOP snuffy, které se v ČR prodávají.
Uživatelský avatar
Santa Nicot
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led. 2020, 14:18

PředchozíDalší

Zpět na Doutníky a ostatní tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků