Dýmka.net - návrhy

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Re: Dýmka.net - návrhy

Příspěvekod Dejmal » 16 led. 2020, 07:37

Mimořádně souhlasím s Klasikem. :mryellow:
Nicméně ti vůbec nic nebrání to vyzkoušet, ale bohužel klasicky, k editaci starého příspěvku by si musel mít moderátorská práva. Navíc v deníku se nepřepisuje, je někdy zábavné vidět, jak to člověk viděl před X lety....
Založ si vlákno Preabulův dýmkařský deníček a je to.
Uživatelský avatar
Dejmal
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 5812
Věk: 54
Registrován: 16 srp. 2010, 13:05
Bydliště: Praha 8

Re: Dýmka.net - návrhy

Příspěvekod BATRACHOS » 21 led. 2020, 20:43

Mno, Preambulo,

mám dojem, že s fajfkou teprve začínáš.
Podívej, jedna z věcí, která k fajfce patří, je pomalejší tempo, schopnost dát si na čas a vychutnat si to, co mám, až do dna. Omezit věci, co dělám, na menší počet a ten zase dělat do hloubky a pořádně. Jak to lidi dělali dřív - neměli tolik podnětů, nepsali milion statusů a nečetli tisíce nesmyslných zpráviček, co druhý den ztratí smysl. Četli vždy jeden román, co má třeba 500 stran, a obvykle pravidelně Bibli.

... tady to je fajfkařské diskusní fórum, jeho smyslem je setkávat se aspoň virtuálně, když nás legislativní nečas a vzdálenost rozdělují. Zapomeň na "rychleji, efektivněji, snadno". Pěkně si zapal fajfku a pročítej. Dej tomu čas. Kolik jsi toho zatím vykouřil? V tom ti stejně nikdo nepomůže, ty začátky si musíš projít sám, tak u toho můžeš procházet starší příspěvky fóra, ne? :smoke1:

... jestli to vidíš jinak, tak stejně skončíš na cigarillech a doutnících. :think:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Dýmka.net - návrhy

Příspěvekod Copatej » 23 led. 2020, 01:08

No a já mimořádně souhlasím s Klasikem, Dejmalem i Batrachosem... :ok: :smoke5:
A nebo si založím jako první svůj vlastní deníček. A nepřejte si v něm číst :plaster: :palm: :twisted:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Dýmka.net - návrhy

Příspěvekod klasik51 » 23 led. 2020, 08:56

Copatej píše:A nebo si založím jako první svůj vlastní deníček. A nepřejte si v něm číst :plaster: :palm: :twisted:

:D :palm: :pray: :rofl:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Dýmka.net - návrhy

Příspěvekod Lovec » 13 úno. 2020, 10:34

Měl by jeden návrh. Nechtěl by někdo přidělat více typů smajlíku s dýmkou? :pipe1:
Uživatelský avatar
Lovec
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 286
Věk: 37
Registrován: 02 srp. 2014, 11:47
Bydliště: Havířov

Re: Dýmka.net - návrhy

Příspěvekod basa333 » 13 úno. 2020, 12:51

zkus je navrhnout. pokud budou zajímavé, jistě se jich někdo ujme. jinak ti samozřejmě nic nebrání vkládat tvé speciální (to myslím bez ironie) smajly kódem
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Dýmka.net - návrhy

Příspěvekod Jan76 » 13 čer. 2020, 11:45

mam návrh.. co tak prispôsobiť sa trendu a urobiť tu z toho aplikáciu na stiahnutie do mobilu?
pridávanie obrázkov je dosť zložité, na dnešnú dobu...
trochu to cele sprehľadniť, lebo je tu toho strašne veľa,. príspevky z roku 2004!? načo? :)
Jan76
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Věk: 47
Registrován: 12 čer. 2020, 15:52
Bydliště: západné Slovensko, Galanta

Re: Dýmka.net - návrhy

Příspěvekod Dejmal » 15 čer. 2020, 07:40

Jan76 píše:príspevky z roku 2004!? načo? :)


To ale nemyslíš vážně, viď ?
Formát fóra je právě o tom, že můžeš dohledat i staré informace a nemusí se pořád dokola psát, jak často se mění fitr... Správná odpověď je po každém kouření.

Omlouvím se za drsnější odpověď, ale nějak si na té naší historii a mírné zaprděnosti fóra zakládám :wink:
Uživatelský avatar
Dejmal
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 5812
Věk: 54
Registrován: 16 srp. 2010, 13:05
Bydliště: Praha 8

Re: Dýmka.net - návrhy

Příspěvekod itrnda » 15 čer. 2020, 14:52

:palm: No, to mne taky pobavilo! Taková hromada rad a doporučení zdarma, zajímavých debat, postřehů, humoru, pokeců o mimodýmkařských tématech...

Knížka Život s dýmkou z roku 1977 je stále aktuální, rady z roku 2004 mají stejnou relevanci jako z roku 2020 a jediné, co se v čase mění, jsou postupné potupné limity, omezení, příkazy, zákazy, stupidní nápisy na kdysi krásných krabičkách, klesající odbyt plynoucí z tohoto tlaku a rušení kdysi slavných značek dýmkového tabáku...

Vložení obrázku je “složité” jen napoprvé. Běžně je taky vkládám z iPadu.

:mryellow: A co si tak jako Jan76 myslí, že bych četl po večerech?
Uživatelský avatar
itrnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 361
Věk: 59
Registrován: 13 kvě. 2020, 15:33
Bydliště: Prostějov

Re: Dýmka.net - návrhy

Příspěvekod Domek » 15 čer. 2020, 15:26

Já myslím, že tady chybí Černá Ruka!
Ta která se za “drsnější odpovědi” neomlouvá. :smoke1:
Uživatelský avatar
Domek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 299
Věk: 46
Registrován: 11 úno. 2015, 17:25
Bydliště: Praha

Re: Dýmka.net - návrhy

Příspěvekod PoKlaT » 16 čer. 2020, 16:45

:think: Pišta se na nás vyflák :smoke3:
Uživatelský avatar
PoKlaT
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 2752
Věk: 68
Registrován: 24 říj. 2011, 13:25
Bydliště: Valtice

Re: Dýmka.net - návrhy

Příspěvekod itrnda » 16 čer. 2020, 20:41

Zdravím do Dolních Rakous.

Jasné, že by se mi taky líbilo, kdyby líp fungovalo hledání, a kdyby nad FAQ seděl placený admin, co by to všechno brousil a dával do dokonalé podoby. Kolik lidí by na to tady asi přispívalo? A kolik by dělal příspěvek, když jsme teď vlastně za škodnou a lovenou zvěř? Já se naopak jen klepu, do kdy to tady bude ty úctyhodné pány moderátory a přispívající zkušené dýmkaře bavit a udržovat v jejich volném čase. A smekám před nimi klobouk!

Ale nemůžu si stejně pomoct - mně se archaický vzhled a systém tohoto fóra o to víc líbí. Ty “nové trendy” nemusím, oceňuji na tomto fóru jeho archaický (ale funkční) design, v příspěvku vlevo vidím vše podstatné o přispěvateli, příspěvky mohou využít vše funkční (fotky, řezy písma, odkazy), všechny ty “flat” vzhledy, multimedia, sociální sítě a podobné nesmysly nechte klidně fórům o po 6 měsících zastaralých mobilech. Ano, v těchto fórech vám debata z roku 2018 už bude připadat směšná, protože rychlost procesorů se přeci zdesateronásobila. Kdežto tady může být aktuální v debatě o Meerschaumkách, jak si to vlastně nakouřil pan Vorel v roce 1840 v krupařském krámě pěnovku...
Uživatelský avatar
itrnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 361
Věk: 59
Registrován: 13 kvě. 2020, 15:33
Bydliště: Prostějov

Re: Dýmka.net - návrhy

Příspěvekod Alter Egon » 17 čer. 2020, 11:44

Souhlas. Nechceme aby to tady vypadlo jak na Instagramu nebo Facebooku.
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: Dýmka.net - návrhy

Příspěvekod klasik51 » 20 čer. 2020, 09:46

itrnda - :ok:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Dýmka.net - návrhy

Příspěvekod Bentley » 21 čer. 2020, 14:50

Jo, taky mě fascinuje borec, co se sem zaregistruje a jako první by to tu celé předělal, aby se mu to blejskalo v mobilu, hlavně aby toho nebylo moc, ale aby to bylo trendy. Zkrátka frikulín. Stále mi ale není jasné, co takového člověka táhne k tak archaické zálibě, jako jsou dýmky, vždyť nemají pět kamer, co půlrok nový procesor a lepší display.... Ta hrůza, i můj Old River z roku 1977 má stále stejný operační systém a pálí přitom i nejnovější dostupný software stále stejně pomalu a se stejným požitkem. A to nemluvím o kamarádech, co si užívají bílou tečku z dvacátých let minulého století a pořád špičkově stíhají :smoke1:
Uživatelský avatar
Bentley
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 515
Věk: 64
Registrován: 15 lis. 2006, 10:23
Bydliště: Praha 6

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků