TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod proger » 27 zář. 2020, 18:09

Teď navečer jsem vybafal kouli Peterson Wild Atlantic. Příjemný english blend s dominancí latakie. Na začátku je patrná nasládlost virginie, po první třetině zůstává alkoholový ocas. Jako, když si dáte čistý šnaps a to co vám po něm zůstane na patře cítím i tady.
Uživatelský avatar
proger
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 711
Věk: 48
Registrován: 11 dub. 2017, 17:17
Bydliště: Karlovy Vary

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod beda » 27 zář. 2020, 20:16

Amphora Burley a Kentucky se fakt povedly. Prvně jmenovaná je komplexnější, druhá je hodně přímočará. Skoro bych řekl, že je to MB Bold Kentucky v jiným řezu, ale asi je to lehčí. Nejspíš to budu kupovat, poměr kvalita a cena nemá moc konkurenci. Jen tací ti, co říkají, jé ty máš Amphoru, ta hezky voní, budou zklamáni :twisted: Ikdyž Burley je ze začátku drobet do kakaa, ale pak je to hodně tabákový.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod proger » 28 zář. 2020, 17:42

Dneska je sv. Václava a můj tata má svátek (i když není svatý). Tak jsem mu popřál, vypili jsme kafe a nějakej šnaps a teď jsem vykouřil kotlík červené amphory. Už je docela chladno, léto je v řiti!
Uživatelský avatar
proger
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 711
Věk: 48
Registrován: 11 dub. 2017, 17:17
Bydliště: Karlovy Vary

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod AtTheGreenDragon » 28 zář. 2020, 17:42

Dnes o svátku: po snídani Red Lion, po obědě EMP a teď si nacpávám Old Dublin.

Krásný volný den všem... :puffy:
Uživatelský avatar
AtTheGreenDragon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 190
Věk: 34
Registrován: 02 říj. 2017, 16:55
Bydliště: Praha, Nové Město

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod beda » 29 zář. 2020, 09:38

Včera ráno Skandinavik Navy, pak po delší době Backpiper's Dream a protože byl takovej nijakej, tak hned na to koule Rum and Maple no. 53. Dudáka dokouřim, ale jsem rád, že se to prodává v padesátce. Va je v tom kvalitní, ale Bc ji dost pohlcuje, přičemž je dost málo naslazenej a navoněnej.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod stelton » 29 zář. 2020, 19:08

vcera SG Chocolate Flake nasledovany SG Bothy Flake. Erinmore Mixture a na zaver Weber Spezialmischung. Weber se zvlastne vybarvil, mam ho odlozeny ve sklence cca.10 let (!), virginie a jeji sladkost ustoupila, z nejakeho duvodu se tam objevil lakeland (byl v ciste nove flasce a s lakelandem neprisel do styku ani "z rychliku") a uplne to prevalcovalo jakesi dosti prapodivne Burley. jo a stipe na jazyku jak cert....
Uživatelský avatar
stelton
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 683
Věk: 48
Registrován: 05 říj. 2009, 17:40
Bydliště: Prdel u Ostravy

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod beda » 29 zář. 2020, 21:26

Ráno Skandinavik Navy, zbytek do třetiny kotle. Pak hlubokej kotel Cannonu a ten fakt můžu, přes uhlík dvě a půl hodiny přísný nirvány. Třešnička Balkan Mixture z rovný přes 3mm papír. Víc než Happy Bogie z hlíny neznám, jdu to nakrájet.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod beda » 01 říj. 2020, 19:44

Večer v putyce Amphora Burley, hodně férová záležitost, teď DP Rum z hlíny v posteli. Není moc co dodat, snad jen, že příště vezmu DF A. Jen tak pro změnu.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Stanley64 » 03 říj. 2020, 10:00

McConnell Black Parrot Special Cut=veľmi lahodná zmes prijemne nasladla, treba fajčiť veľmi pomaly inak trochu štípe,sila celkom slušná, odporúčam
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod stelton » 03 říj. 2020, 20:49

OT. diky stanley, uz o ni nejakou dobu premyslim, koupim pri dalsi "shotu" z veprova:-)
Jinak dneska - SG Chocolate Flake - imho velmi podcenovany tabak skutecny skvost, Rattrays Westeminster Abbey (vzorek z Tecon) - stabilni romatik, nezklame/nenadchne a ted pokuruju z vintage Chacom dymky Bjarne flake :) (vyborny jako vzdy).
Uživatelský avatar
stelton
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 683
Věk: 48
Registrován: 05 říj. 2009, 17:40
Bydliště: Prdel u Ostravy

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod stelton » 04 říj. 2020, 00:22

dopijim lahev Jack Daniels, vozralej jsem svedsky turista v Petrohradu a pokuruju DTM mellow mallarad....
Uživatelský avatar
stelton
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 683
Věk: 48
Registrován: 05 říj. 2009, 17:40
Bydliště: Prdel u Ostravy

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Stanley64 » 04 říj. 2020, 08:09

Stelton=SG Chocolate Flake -tomu neviem nejak prísť na chuť, Rattrays Westeminster Abbey=ten má trosku sklamal strašná slabota ale ako celodenný dym v pohode, Bjarne flake =som kúpil na tvoje doporučenie a som spokojný kúpim nejaké 1=2kg do archívu
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod beda » 04 říj. 2020, 08:39

Samovu čokošku mám po letech, vzal jsem pro sichr jen plech a Balkan k tomu. Obojí excelentně nakrájený a oproti dřívějšku i sušší. Čokoláda mi příjde míň uzená než bejvala, trochu jak Boboláda bez mejdla. Ale fajnový kouření. Z posledních dní musím vypíchnout Originál Rum & Maple. Měl jsem stogramovku a teď ke konci je to fakt nářez. Chvíli po zapálení je to drobet německy voňavější, ale už druhá třetina kotle je delikátní smrádeček. Taky dokuřuju Hyde Park a vůbec by mi nevadilo, kdyby to GH vypustili pod jiným jménem, akorát ta pixla je totál zrezlá zevnitř. Je to tam sice ve folii, ale plech a papír jsou k. o. Mít to v archivu tak přebaluju.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Salaman » 04 říj. 2020, 20:00

O víkendu červená Amphora a DTM Limerick.
Uživatelský avatar
Salaman
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 36
Registrován: 17 led. 2019, 17:02

Re: TOP FIVE pro dnesni den aneb co dnes mate v dymce XXVII.

Příspěvekod Zagarne » 04 říj. 2020, 21:29

celej vikend tocim:
GH no 7 Broken Flake - 2 roky starej, zrovna nejaka varka kam pustili vic mejdla, krasne jemna chut. nejvic me chutna z hliny.
HU-tobacco Dockworker - 3 letej, pekne namichana smeska, prekvapilo me, ze neni nejak extra sladkej, ale je tam i citit ta korenitost a zemitost. plna chut a krasne hori.
Uživatelský avatar
Zagarne
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 56
Věk: 41
Registrován: 12 pro. 2016, 13:49
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků