Diskuse o politice VIII

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod peťák » 06 lis. 2022, 09:59

Je to sice vyjádření ke starší rezoluci z 18.prosince 2014 (https://digitallibrary.un.org/record/820132?ln=en), ale nevadí, i tak děkuji.
Uživatelský avatar
peťák
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2030
Věk: 50
Registrován: 05 úno. 2011, 19:18
Bydliště: Mokropsy

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Gimli » 06 lis. 2022, 11:23

RottenFox píše:https://www.mzv.cz/jnp/cz/zahranicni_vztahy/vyrocni_zpravy_a_dokumenty/poskytnute_informace/hlasovaci_pozice_cr_v_osn_o_rezoluci_v.mobi


Zase jsi mu rozkopal ty ruský hračky :D
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod peťák » 07 lis. 2022, 09:23

Hm, kde já chudák teď budu ty hračky hledat, vy nehodní chlapci!
Znovu a znovu se potvrzuje, že dnešní mladí a perspektivní demokraté vidí svět stejně jako kdysi mladí a perspektivní komunisté, černobíle, aneb kdo nejde s námi, jde proti nám! Svět ale takový není a nikdy nebyl. Neshledanou v lepších časech.
Uživatelský avatar
peťák
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2030
Věk: 50
Registrován: 05 úno. 2011, 19:18
Bydliště: Mokropsy

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Gimli » 07 lis. 2022, 16:37

Hele jako bejt znovu mladej a perspektivní by se mi líbilo. Ale ke komunistům fakt nepůjdu, to mě netáhlo ani zamlada. Hoď sem radši nějaký pohoršený dezinfo, nebo něco o čem ČT mlčí, ať je zas trochu srandy :D
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod RottenFox » 07 lis. 2022, 23:12

:think: Jsem jenom poslal odkaz na vyjádření orgánu k dané věci, bez nějakého mého komentáře nebo stanoviska, a hned mám nálepku mladého a perspektivního komunisty... To bude asi to zde zmíněné vytváření si vlastního názoru na základě vlastního úsudku, lebo som neni ouca. :mryellow:
image_id: 29065
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod itrnda » 22 lis. 2022, 22:37

Gimli píše:Hele jako bejt znovu mladej a perspektivní by se mi líbilo. Ale ke komunistům fakt nepůjdu, to mě netáhlo ani zamlada. Hoď sem radši nějaký pohoršený dezinfo, nebo něco o čem ČT mlčí, ať je zas trochu srandy :D


Gimli, v 89 ti bylo cca 11 let. Někde dneska děláš a teď si jen představ, že ses narodil o 10 let dříve. Došli by automaticky za tebou a teď by mne zajímalo, jestli bys jim tenkrát řekl, že "ke komunistům fakt nepůjdeš", načež bys šel topit do kotelny, jen si to přestav a zamysli se, polistopadový hrdino. Já měl celkem štěstí v tom, že jsem první produktivní léta zažil cca od r.86 a do sametu se mi stačilo vymlouvat na "nezkušenost" a "já si to promyslím", taky jsem si odkroutil vojenskou službu, a zaplať Pánbůh jsem si s tím do revoluce stihl vystačit.

Co se týká "srandy, o čem ČT mlčí", to fakt je sranda jen pro tebe, který jsi dobu před rokem 89 pořádně nestihl prožít. Já zrovna teď třeba čtu https://www.pritomnost.cz, tak se tam třeba koukni na tu Zlámalovou z Echo24.

S RottenFoxem jste vyštvali z této debaty Peťáka, takže "jiné" názory už zde nejsou, snad jste oba spokojeni.
Uživatelský avatar
itrnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 361
Věk: 59
Registrován: 13 kvě. 2020, 15:33
Bydliště: Prostějov

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod RottenFox » 22 lis. 2022, 23:25

itrnda píše:...
S RottenFoxem jste vyštvali z této debaty Peťáka, takže "jiné" názory už zde nejsou, snad jste oba spokojeni.

To je přesně ta vaše zvrhlá představa o svobodě slova.
Dokud se plácáte po rameni nad stejným názorem, tak je to ok, ale v momentě, kdy někdo nadhodí odlišný názor, tak jsou to hned štvavé řeči. :roll: :lol:

Mě je třeba v zásadě úplně fuk, co tu kdo naplká, ale když vím, že jsem někde četl něco jiného, tak sem k tomu hodím odkaz.
To je blbý, viď? :-)

Což bych i vložil něco k tý Zlámalový, a k jejím plkům o Sorosovi a o Covidu, ale nerad bych, aby to bylo bráno jako štvavá kampaň na Institut Václava Klause a třeba se tě to nějak dotklo. :lol:

A nevím, proč bych měl být spokojený, že tu není fakty podložený názorový protipól, rád se poučím.
¯\_(ツ)_/¯
Akorát že výkřik "zlá česká média o tom mlčí" není opravdu relevantní, když si stačí otevřít Google, kde je plno odkazů na české články větších médií o daném tématu.
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod Gimli » 23 lis. 2022, 09:26

Ahoj, jen v krátkosti. Když si Peťák naběhne na vlastní vidle, a neunese to, těžko vinit někoho jiného. Jo a ke komunistům bych fakt nešel, mám jen tu prostou životní zkušenost neb jsem už jako malej kluk musel zastat hromadu práce za invalidního tátu, kterýmu ten režim o němž nemám podle svýho mazáckýho moudra nic vědět upřel krom plnýho důchodu i na uranu poctivě odmakanou havířskou rentu. V době kdy ty ses vymlouval abys k nim nemusel, já místo obvyklejch dětskejch starostí makal jak šroub. Zase jsem uměl na prvním stupni ZŠ spoustu věcí, co mí vrstevníci ne, nebo o nich neměli ani ponětí. Děda v roce 48 vyhozenej z armády byl taky dost jasnej příklad. Plyne z toho pro tebe prostý poučení, nemachruj, když prd víš.
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod bob » 23 lis. 2022, 11:02

itrnda píše:
S RottenFoxem jste vyštvali z této debaty Peťáka, takže "jiné" názory už zde nejsou, snad jste oba spokojeni.



[/quote]

Nelži - když si klikneš na stranu 78 tohodle fóra, tedy jen o 2 strany zpět a podíváš se, kdo tady v klidu přispíval, jsi to jen ty a Peťák.

Peťák si šláp do hovna sám. S komoušema a cenzurou a našima mindrákama z mládí to nemá nic společnýho.
Uživatelský avatar
bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 523
Věk: 50
Registrován: 13 led. 2009, 20:56
Bydliště: PRAHA Vyšehrad

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod BATRACHOS » 24 lis. 2022, 09:14

Pánové, já jsem známý milovnik diskusí, ba i debat, a nějaký ten "flejmík" pokládám za koření zdejšího, pomalu zmírajícího fórka. Nicméně tohle začíná zasmrádat nepříjemně osobními invektivami. Jedna věc jsou postoje a komentáře, které zaujímáme a můžeme měnit, druhá rodina, věk, pohlaví, inteligence a další věci, které jsou naší součástí a nedají se změnit.

A ještě jedna věc: ironie je žánr nadsázky a třeba já snesu v žertu víc, než jiní (což tady na fóru občas někdo neunese). Ale tady už to nějakou dobu tu lehkost vtipkování nemá. :palm:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod PoKlaT » 25 lis. 2022, 08:10

:think: už delší dobu si říkám, že tu chybí Koudy :wink: on už by jim vysvětlil, že jsou hrubě zmanipulovaní propagandou a fakta ke svým myšlenkovým pochodům nepotřebují :smoke5:
Uživatelský avatar
PoKlaT
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 2752
Věk: 68
Registrován: 24 říj. 2011, 13:25
Bydliště: Valtice

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod BATRACHOS » 28 lis. 2022, 09:37

Koudy je uzavřená kapitola. Navždy se za ním zavřely zdi U ukrutného smradu. Byl to takový pozdní květ svobodných devadesátek. Do undergroundové éry evropského dýmkaření už nepatří. :cry:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod basa333 » 28 lis. 2022, 13:52

už za starého rakouska bylo v hospodách vyvěšováno "Politische Gespräche verboten!"

oni už tehdy věděli, proč...
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod BATRACHOS » 28 lis. 2022, 21:02

No jo, ale jak známo, právě v hospodě U kaštanu byla za c. a k. monarchie založena soc. dem. Takže Gespräche se vedly. :smoke1:

... bez ohledu na to, kam to socani u nás svou anální turistikou momentálně dotáhli. :roll:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Diskuse o politice VIII

Příspěvekod bromden » 16 srp. 2023, 09:09

BATRACHOS píše:No jo, ale jak známo, právě v hospodě U kaštanu byla za c. a k. monarchie založena soc. dem. Takže Gespräche se vedly. :smoke1:

To byli ale ještě ti mužové nejznamenitější :-)
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

PředchozíDalší

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků