Diskuse o urovni Fora

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Příspěvekod Simon » 06 zář. 2005, 13:41

mycroft píše:
Fénix píše:
Renno píše:
Simon píše: musim rict, ze tva sbirka je zatim prvni z tady presentovanych ve ktere se mne nelibi ani jedna dymka


Musim říct, ze tvůj charakter a postoj k ostatním je zatím první a snad i poslední tady, který se mně vůbec nelíbí !


Tak s tím se sice dá souhlasit, ale nevím proč to vytahovat zrovna v této souvislosti, kdy Simon jen vyjádřil čistě osobní estetický názor...

Ano, ale já vidím problém spíš v simonově přesvědčení, že své postoje zveřejňovat co možná nejtvrdším způsobem musí. S tím nesouhlasím.


a na tehle "musim teorii" byls kde? nemusim, alebrz obcas chci :)
...pokud vychazis z meho "musim rict"(nebo jak sem to napsal), pak si myslim, ze neda moc prace zjistit, ze je to proste jen obecna fraze, delas z niceho umelej problem.

... a ze bych se pokousel o co nejtvrdsi zpusob to tez ne, kardinalni otazka zni cui bono?
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod mycroft » 06 zář. 2005, 14:37

Simon píše:
mycroft píše:
Fénix píše:
Renno píše:
Simon píše: musim rict, ze tva sbirka je zatim prvni z tady presentovanych ve ktere se mne nelibi ani jedna dymka


Musim říct, ze tvůj charakter a postoj k ostatním je zatím první a snad i poslední tady, který se mně vůbec nelíbí !


Tak s tím se sice dá souhlasit, ale nevím proč to vytahovat zrovna v této souvislosti, kdy Simon jen vyjádřil čistě osobní estetický názor...

Ano, ale já vidím problém spíš v simonově přesvědčení, že své postoje zveřejňovat co možná nejtvrdším způsobem musí. S tím nesouhlasím.


a na tehle "musim teorii" byls kde? nemusim, alebrz obcas chci :)
...pokud vychazis z meho "musim rict"(nebo jak sem to napsal), pak si myslim, ze neda moc prace zjistit, ze je to proste jen obecna fraze, delas z niceho umelej problem.

... a ze bych se pokousel o co nejtvrdsi zpusob to tez ne, kardinalni otazka zni cui bono?

Komu, vyjma Tebe, prospívají Tvé uštěpačné a místy hrubé příspěvky? Přes svou nepochybnou bystrost máš, soudě dle tvých příspěvků a reakcí na ně, příliš často sklon chovat se jako hulvát.
Těžko můžeš očekávat, že to lidé mezi kterými se tak projevuješ budou tolerovat, či dokonce vděčně přijímat jako záblesky pravdy vyjevené Tvou do jisté míry osvícenou myslí.
Daleko schůdnější řešení vidím v tom, že bys věnoval zlomek své energie, bystrosti a citu na zaoblení hran a ostnů, které z tvých příspěvků zasahují ostatní uživatele tohoto fóra.
Zkus se prostě začít chovat k ostatním slušně když už ne rovnou empaticky a nepropadej mylné představě, že tvrdost a nekompromisnost je nějaké extra hrdinství.
Uživatelský avatar
mycroft
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1150
Věk: 44
Registrován: 21 úno. 2005, 12:25
Bydliště: Kácov

Příspěvekod Simon » 06 zář. 2005, 14:49

mycroft píše:
Simon píše:
mycroft píše:
Fénix píše:
Renno píše:
Simon píše: musim rict, ze tva sbirka je zatim prvni z tady presentovanych ve ktere se mne nelibi ani jedna dymka


Musim říct, ze tvůj charakter a postoj k ostatním je zatím první a snad i poslední tady, který se mně vůbec nelíbí !


Tak s tím se sice dá souhlasit, ale nevím proč to vytahovat zrovna v této souvislosti, kdy Simon jen vyjádřil čistě osobní estetický názor...

Ano, ale já vidím problém spíš v simonově přesvědčení, že své postoje zveřejňovat co možná nejtvrdším způsobem musí. S tím nesouhlasím.


a na tehle "musim teorii" byls kde? nemusim, alebrz obcas chci :)
...pokud vychazis z meho "musim rict"(nebo jak sem to napsal), pak si myslim, ze neda moc prace zjistit, ze je to proste jen obecna fraze, delas z niceho umelej problem.

... a ze bych se pokousel o co nejtvrdsi zpusob to tez ne, kardinalni otazka zni cui bono?

Komu, vyjma Tebe, prospívají Tvé uštěpačné a místy hrubé příspěvky? Přes svou nepochybnou bystrost máš, soudě dle tvých příspěvků a reakcí na ně, příliš často sklon chovat se jako hulvát.
Těžko můžeš očekávat, že to lidé mezi kterými se tak projevuješ budou tolerovat, či dokonce vděčně přijímat jako záblesky pravdy vyjevené Tvou do jisté míry osvícenou myslí.
Daleko schůdnější řešení vidím v tom, že bys věnoval zlomek své energie, bystrosti a citu na zaoblení hran a ostnů, které z tvých příspěvků zasahují ostatní uživatele tohoto fóra.
Zkus se prostě začít chovat k ostatním slušně když už ne rovnou empaticky a nepropadej mylné představě, že tvrdost a nekompromisnost je nějaké extra hrdinství.


empatii neuznavam, hrdinstvi je mne ukradeny ... z obojiho te s prehledem vyleci byt jen lehka znalost zvireci rise.

stejne tak je mne jedno jestli moje nazory nekdo vdecne ci nevdecne prijima, to jak se ostatni divaji na svet kolem sebe neni muj problem.

... a neminim venovat byt jen zlomek sve ani cizi :) energie na zazehlovani svych nazoru do obecne oblibenych maskovacich a mlzicich frazi, je to ztrata casu. Uprednostnuju neplytvat zbytecne energii, nemam na to cas ani chut.

... a sem si vedom toho, ze ani jeden z techhle malych odstavcu neni v dnesni prehumanizovane a prekorektni spolecnosti byt jen castecne akceptovatelny :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Fénix » 06 zář. 2005, 15:08

Simon píše: ... a sem si vedom toho, ze ani jeden z techhle malych odstavcu neni v dnesni prehumanizovane a prekorektni spolecnosti byt jen castecne akceptovatelny :)


Píšeš PŘE-humanizované a PŘE-korektní společnost. A já souhlasím ! Ale některé tvoje příspěky a názory zdaleka nedosahují ani "pouze" humanizované a "pouze" korektní úrovně :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Simon » 06 zář. 2005, 15:20

Fénix píše:
Simon píše: ... a sem si vedom toho, ze ani jeden z techhle malych odstavcu neni v dnesni prehumanizovane a prekorektni spolecnosti byt jen castecne akceptovatelny :)


Píšeš PŘE-humanizované a PŘE-korektní společnost. A já souhlasím ! Ale některé tvoje příspěky a názory zdaleka nedosahují ani "pouze" humanizované a "pouze" korektní úrovně :)


to uz se tady resilo, proc & jak, u me zadne novinky ve faktech nejsou, cili pokud ani ty nemas nic noveho, tak bych to dal neresil, my dear watson
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod bigdragon » 21 říj. 2005, 09:44

malinkej.dablik píše:ale nic necham to na jindy nemam cas a chut se hadat na to je muj cas moc drahej....


hmm pan zaneprázdněný :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod LUBO » 21 říj. 2005, 10:15

draku, vies, ze si moj kamarat a tesim sa, ze sa znovu uvidime v trebici. ale pamatas sa, ako na teba vyletel volakedy Dix a ja som mu odpisal, ze to nebolo v poriadku. odvtedy sa tu Dix neukazal, lebo sa rozhadal s mnohymi z fora. ale predsa len, bola tentoraz tvoja reakcia umerna skutocnosti? mne sa zda, ze to tiez nemuselo byt. naco zbytocne podpichovanie. ina situacia bola s Bohemundom, ktory tu vytacal mnohych svojimi stredovekymi fantasmagoriami, ale dabel je v tomto pripade zbytocne podpichovany, stacilo podat vysvetlenie a islo by sa dalej. a vysvetlenie sa uz podalo, tak naco dalej rozduchavat plamene tam, kde ich nikto necakal. tesim sa, ako si spolu znovu sadneme aj so Simim a ako budete znovu sypat vtipy jeden za druhym, to je vec, ktora vas oboch charakterizuje, veselost, vtipnost, dobra nalada a pohoda. takze treba u toho zostat, aby mal aj dablik ten isty dojem, ako ja. aby si k nam aj on sadol a doma rozpraval, ako dobre s tymi chlapcami bolo.
navrhujem v tejto teme uz nepokracovat zo ziadnej strany.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod bromden » 21 říj. 2005, 10:20

Připojuju se k LUBOvu návrhu...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod bigdragon » 21 říj. 2005, 10:28

no Lubo určitě máš ve spoustě věcí pravdu a právě, že mi tohle připadalo jako ta narážka od Dixe tak jsem reagoval. Určitě je každého věc jak často na forum chodí a co zde píše, ale měla by být určitá pravidla. Malinkej ďáblík se omluvil a já bych to pokládal za uzavřené nebýt toho dovětku o drahém čase nemyslím, že by kohokoliv čas byl dražší než jiného (a vzpomenu tady i Bohemunda neboť se mi zrovna hodí "prach si a v prach se obrátíš") čas který nám zbývá je stejně drahý pro každého z nás. Mrzí mě, že tu Dix není. Ale jak jsem již řekl dělám si legraci ze všeho, nic mi není svaté jen doufám, že to moc nebolí to bych opravdu nechtěl :wink:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod LUBO » 21 říj. 2005, 11:11

to, ze tu dix nie je, je hlavne jeho vina, netreba nic lutovat, jednoducho spalil mosty a odisiel. takze co uz. ostatne veci su jasne a ja viem, ze si to nemyslel nejak zle a ze aj dablik to pochopil a uz na to zabudol. ked ta spozna osobne, urcite si dobre porozumiete, to som si isty, ako je to aj medzi nami od zaciatku. maj sa pekne a trenuj, ja asi budem musiet sutaz prerusit, lebo predpokladam, ze prave pocas sutaze dorazia nasi hostia z nemecka a preto budem musiet vstat a ist sa im venovat. jedine, ze by som prirychlo vyhasol. :wink:
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod dix » 23 říj. 2005, 15:06

Dear Lubo!
Sam vidis,ked toto citas, ze nie je situation vzdy taka, ako si clovek umane....len ze je to o mne bezo mna.Ale klidopido...inak len ze som sa asi malo hadal ked mojich prispevkov je v tomto threade dva tusim....a to som prestal prispievat viac menej aj citat forum este skor o com svedcia tie prispevky vsak si osviez pamjat....takze ne preto ze som sa pohadal ale preto ze forum bolo viac menej zanesene.../tu nech si kazdy dolozi nadavku podla svojo gusta...to jenom abych neurazil...dnes mam taku naladu, a to dobru, ze by som tam ja dal ze hovnama.../ Inak si za tym stojim...urazal som podstatu veci ne jednotlivca dakeho...ale co, ucel sveti prostriedky.Okrem toho pocas mojho prispievania od prvopociatku vzniku fora si si mohol vsimnut, ze sa nedokazem vyhnut sarkastickemu humoru..takze vsetko berem viac menej so srandou aj ked si to niekto tak nevylozi.Sam budes vidiet....
Vsetci ludia budu bratia.
dix
Naposledy upravil dix dne 23 říj. 2005, 15:21, celkově upraveno 3
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod country » 23 říj. 2005, 15:13

:shock:
Uživatelský avatar
country
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 735
Věk: 56
Registrován: 16 kvě. 2005, 19:53
Bydliště: Police nad Metují

Příspěvekod dix » 23 říj. 2005, 15:14

ja a este pre moderatorov..ako nezavisli pozorovatel ozaj sa prostredie zlepsilo.Aby som len nekritizoval.
Caf
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Fénix » 23 říj. 2005, 15:26

dix píše:ja a este pre moderatorov..ako nezavisli pozorovatel ozaj sa prostredie zlepsilo.Aby som len nekritizoval.
Caf


Pravda je taková, že flame který jsi založil (a který dobojoval Simon) přes veškeré hádky a urážky výrazně urychlil některé procesy vývoje Fora. Přibylo moderátorů a také jejich úkolů podle Pravidel Fora. Zásadní změny ale nenastaly, takže s tvým návratem nepočítám :? :?: škoda
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod dix » 23 říj. 2005, 15:36

...ne Fenixi, ked dlhsi dobu nebudes sledovat forum/coz je nemozne/...pak bys ty zmeny videl.Urcite si ludia/a aj ja/ viac zvazuju co a ako...
:)
nakonec toto forum je jedinecne takze aj tak klobuk dolu....zatial caf.
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků