Mouchy a připomínky k Foru II.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Příspěvekod LUBO » 01 zář. 2005, 09:48

tak teda nic.
len tieto otazky:

1.- ten kto sa neprihlasi do pipe klubu v dnesnom pocte okolo 120 clenov, bude stale mat len 2 hviezdicky, aj ked bude prinasat hodnotne prispevky?

2.- ak mu pridelis 3 hviezdicky, ktore dnes ma napriklad Zdenda, ktoremu pod avatarom stoji text CLEN PIPE CLUBU, bude automaticky clenom klubu, aj ked o to napriklad nemusi mat zaujem?

3.- naco sa potom prihlasujeme do klubu, ked to aj tak ide s hviezdickami automaticky?
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod bromden » 01 zář. 2005, 09:58

LUBO, je to prosté:
když se přihlásíš do klubu a Fénix tě přijme, objeví se u Tebe nápis "člen".
A spolu s tím se objeví tři hvězdičky, je to druhý ukazatel téhož.

A když tu budeš dlouho a Fénix Tě povýší na zasloužilého, objeví se u Tebe nápis "zasloužilý člen". A spolu s tím se objeví čtyři hvězdičky, je to druhý ukazatel téhož.
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Fénix » 01 zář. 2005, 10:02

LUBO píše:tak teda nic.
len tieto otazky:

1.- ten kto sa neprihlasi do pipe klubu v dnesnom pocte okolo 120 clenov, bude stale mat len 2 hviezdicky, aj ked bude prinasat hodnotne prispevky?

2.- ak mu pridelis 3 hviezdicky, ktore dnes ma napriklad Zdenda, ktoremu pod avatarom stoji text CLEN PIPE CLUBU, bude automaticky clenom klubu, aj ked o to napriklad nemusi mat zaujem?

3.- naco sa potom prihlasujeme do klubu, ked to aj tak ide s hviezdickami automaticky?


ale vždyť už jsem ti na to všechno odpověděl :shock:
http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t ... c&start=45
10:11

ale tak ještě jednou, bodově:

1. Ano. Takového jsem ale zatím nepotkal, takovému bych klidně nabídl členství přes SZ :wink: Pak by se ale stejně musel přihlásit přes menu.
2. 3 hvězdičky "se přidělí" tím, že se někdo stane členem klubu :!: Tím se nikdo nestane bez toho, aby o to požádal
3. :?:
Naposledy upravil Fénix dne 01 zář. 2005, 10:02, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod mirek » 01 zář. 2005, 10:02

Myslím, že Lubovi šlo spíš o to, zda je možné mít třeba čtyři hvězdičky (třeba za hodnotné příspěvky) a přitom NEbýt členem PipE-clubu (třeba proto, že by mu to členství v jiném klubu neumožňovalo).
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 01 zář. 2005, 10:04

mirek píše:Myslím, že Lubovi šlo spíš o to, zda je možné mít třeba čtyři hvězdičky (třeba za hodnotné příspěvky) a přitom NEbýt členem PipE-clubu (třeba proto, že by mu to členství v jiném klubu neumožňovalo).


chápu, na to jsem taky odpovídal výše - teď se na to ale LUBO neptal (viz jeho poslední otázka)
Jinak odpověď zní ne - jak by mohl být zasloužilým členem pipE-clubu kdyby nebyl zároveň jeho řádným členem. Stejně tak moderátory se stávají z pochopitelných důvodů jen členové klubu, navíc zasloužilí.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod LUBO » 01 zář. 2005, 10:19

ja som myslel, ze tie hviezdicky pri avataroch znamenaju priblizne ohodnotenie aktivity clenov dymky.net.
myslel som, ze to s clenstvom v klube nema nic spolocne, lebo pipe klub a ucast na diskusiach na dymke.net su pre mna dve rozne veci.
ja sa uz pamatam, ja som sa osobne volakedy prihlasil do klubu. ale keby som to neurobil, hovoris, ze by si ma niekedy vyzval, aby som vstupil do klubu?
a keby som z nejakych dovodov nechcel byt na taku vyzvu clenom klubu, co by vtedy bolo? podla toho, ako som pochopil odpovede, by som zotrval na 2 hviezdickach.
pripominam, ze mi na hviezdickach nezalezi, je to len otazka o principe clenstva v klube, ktory sa smie zucastnovat na sutaziach a ktoreho clenovia maju pristup do klubovej sekcie.
teoreticky potom by som sa ani nedostal na diskusie o klubovych fajkach a ani by som netusil, ze nejake klubovky existuju.
a ked vidim pri avatarovi:
Zaslouzily Clen
tak som si myslel, ze to je zasluzily clen dymky.net a jeho diskusnych miestnosti a nie zasluzily clen registrovaneho Pipe Clubu.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Fénix » 01 zář. 2005, 10:29

LUBO píše:ja som myslel, ze tie hviezdicky pri avataroch znamenaju priblizne ohodnotenie aktivity clenov dymky.net.
myslel som, ze to s clenstvom v klube nema nic spolocne, lebo pipe klub a ucast na diskusiach na dymke.net su pre mna dve rozne veci.
ja sa uz pamatam, ja som sa osobne volakedy prihlasil do klubu. ale keby som to neurobil, hovoris, ze by si ma niekedy vyzval, aby som vstupil do klubu?
a keby som z nejakych dovodov nechcel byt na taku vyzvu clenom klubu, co by vtedy bolo? podla toho, ako som pochopil odpovede, by som zotrval na 2 hviezdickach.
pripominam, ze mi na hviezdickach nezalezi, je to len otazka o principe clenstva v klube, ktory sa smie zucastnovat na sutaziach a ktoreho clenovia maju pristup do klubovej sekcie.
teoreticky potom by som sa ani nedostal na diskusie o klubovych fajkach a ani by som netusil, ze nejake klubovky existuju.
a ked vidim pri avatarovi:
Zaslouzily Clen
tak som si myslel, ze to je zasluzily clen dymky.net a jeho diskusnych miestnosti a nie zasluzily clen registrovaneho Pipe Clubu.


Jasně, myslel jsem, že to bude takhle. Hvězdičky zde totiž fungují o trochu jinak než na jiných Forech a to může mást.
Tedy hvězdičky nevyjadřují přímo aktivitu na Foru, splývají v nich obě tebou zmíněné funkce. Ovšm nepřímo aktivitu dost jasně vyjadřují - jediné konfliktní místo je mezi **Aktivním uživatelem a ***členem Klubu - protože členem klubu se může stát až aktivní uživatel s x>5 příspěvky a člen klubu tím pádem má také x>5, přičemž ovšem x může u obou nabývat různé hodnoty. Mezi nimi je právě ten rozdíl, že jeden o členství požádal (a byl přijat) a druhý nepožádal (popř. nebyl přijat)

Pokud by ses nepřihlásil do Klubu (ani na výzvu) tak bys měl stále ** a neměl přístup do klubové sekce.

Že nečlen nemá přístup do diskuse o klubových dýmkách, bez ohledu na svou aktivitu, je celkem pochopitelné. Exkluzivní možnost podílet se na klubových akcích je jedna z mála výhod které členové mají oproti nečlenům.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 07 říj. 2005, 09:25

DULEZITE:

Poprosil bych vsechny uzivatele fora, aby si davali pozor, zda-li jim neprisla Soukroma zprava. Staci se jen obcas koutkem oka mrknout do prave horni casti obrazovky, kde se tato informace zobrazuje. Dekuji.


(konkretne ted se by se tam mohli podivat krakonos a seng :twisted: )
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod mirek » 07 říj. 2005, 10:07

piter píše:Poprosil bych vsechny uzivatele fora, aby si davali pozor, zda-li jim neprisla Soukroma zprava. Staci se jen obcas koutkem oka mrknout do prave horni casti obrazovky, kde se tato informace zobrazuje. Dekuji.



Nebo v případě, že mají zakázaná popup okna, přidat fórum do výjimek. To okno se tak snadno nepřehlídne.
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod seng » 07 říj. 2005, 10:43

piter píše:DULEZITE:

Poprosil bych vsechny uzivatele fora, aby si davali pozor, zda-li jim neprisla Soukroma zprava. Staci se jen obcas koutkem oka mrknout do prave horni casti obrazovky, kde se tato informace zobrazuje. Dekuji.


(konkretne ted se by se tam mohli podivat krakonos a seng :twisted: )


Az jsem se lekl, co jsem zase provedl. Obe zpravy jsem si precetl a dekuji jak bigdragonovi, tak piterovi za jejich poslani :wink:

[Jejich neprecteni bylo zpusobeno rozladenim nastaveni PDAcka, ktery melo stahovat maily, kde bych byl upozornen na SZ... Ale mrcha s tim prestal, protoze se zmenila adresa pop serveru a on si ji neaktualizoval podle DNSka a porad se snazil lest na stare IP...]
Uživatelský avatar
seng
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 45
Registrován: 29 led. 2005, 13:44
Bydliště: Slaný

Příspěvekod Fénix » 23 říj. 2005, 22:44

Alferi píše:Jenom tak bokem, někteří známí grafomani nemají u avatara žádný údaj o příspěvcích. Čím to?


Tak to netuším... máte někdo podobou zkušenost ?
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Alferi » 23 říj. 2005, 22:48

Fénix píše:
Alferi píše:Jenom tak bokem, někteří známí grafomani nemají u avatara žádný údaj o příspěvcích. Čím to?


Tak to netuším... máte někdo podobou zkušenost ?

Nechtěl jsem jmenovat :) , ale třeba bromden.
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod Fénix » 23 říj. 2005, 22:48

Fénix píše:
Alferi píše:Jenom tak bokem, někteří známí grafomani nemají u avatara žádný údaj o příspěvcích. Čím to?


Tak to netuším... máte někdo podobou zkušenost ?


to Alferi - něco jsem přenastavil, jak to vypadá teď ?
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bigdragon » 24 říj. 2005, 05:04

je to stejný :? a jak jsem už psal jinde jsou to ti co fungují jako skrytí
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Šimi » 24 říj. 2005, 05:26

bigdragon píše:je to stejný :? a jak jsem už psal jinde jsou to ti co fungují jako skrytí


Třeba já :wink:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků