Čo s poloprázdnou fajkou večer, keď sa Vám zatvárajú

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Čo s poloprázdnou fajkou večer, keď sa Vám zatvárajú

Příspěvekod harel » 17 lis. 2004, 14:12

Ako riešite túto situáciu. Vyhrabete tabak z hlavičky, vyčistíte fajku a odložíte, alebo ju necháte tak a v pokoji ráno dorazíte? :?
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Čo s poloprázdnou fajkou večer, keď sa Vám zatvára

Příspěvekod Simon » 17 lis. 2004, 14:39

harel píše:Ako riešite túto situáciu. Vyhrabete tabak z hlavičky, vyčistíte fajku a odložíte, alebo ju necháte tak a v pokoji ráno dorazíte? :?


ja svuj boj temer vzdycky dobojuju, neutikam :)

...ale obcas se mne stane, ze si zapalim, chvilku bafam a pak zjistim, ze sou 4 hodiny rano a tak si rikam, ty wole prece u toho nebudes sedet do svitani, ...to pak tabak vysypu, dymku vycistim vyrazne pecliveji nez obvykle a necham ji odpocivat minimalne 2 dny :D
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Re: Čo s poloprázdnou fajkou večer, keď sa Vám zatvára

Příspěvekod bromden » 17 lis. 2004, 14:48

harel píše:Ako riešite túto situáciu. Vyhrabete tabak z hlavičky, vyčistíte fajku a odložíte, alebo ju necháte tak a v pokoji ráno dorazíte? :?


Prohrábnu, nechám trochu schladnout, vyčistím, neljépe ubrouskem s pár kapkama vodky. Nechám odpočívat dokud cítím takový ten puch, jak vyprchá a je cítit už jen tabáček :lol: :lol:

Btw, jednou jsem dýmku kvůli násilnému přerušení dokuřoval asi po čtyřech hodinách, a bylo to fakt peklo. To bude asi jako s doutníkem...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Fénix » 17 lis. 2004, 16:41

Že bych dýmku odkládal kvůli únavě se mi ještě nestalo, ale když vím že nebudu moct dokouřit z nějakého jiného důvodu, tak vyprazdňuji. Pokud ani na to není čas, tak se (pokud se vrátím k dýmce v rozumné době, tzn. tak do tří hodin) snažím dokuřovat, ale je to vážně peklo :evil: Když na to nemám žaludek tak vyprázdním a sypu popel na hlavu :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod harel » 17 lis. 2004, 19:54

Ja to mám zaužívané trošku ináč. Ráno prídem do ateliéru a zapálim si. Väčšinou fajčím jednu fajku do nejakej druhej tretej, samozrejme s prestávkami :D
Večer sa mi občas stane, že už nemám chuť, alebo proste idem spať, tak fajku odložím a dofajčím ráno. Chce to samozrejme vežmi suché fajčenie.
Proste snažím sa vždy fajku dofajčiť až do úplneho konca. Čo sa mi za tie roky driny už darí celkom slušne. Myslím si, že je pre ňu lepšie počkať do rána ako ju vyklepávať v polovici večer.
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Čo s poloprázdnou fajkou večer, keď sa Vám zatvára

Příspěvekod POGO » 17 lis. 2004, 21:13

harel píše:Ako riešite túto situáciu. Vyhrabete tabak z hlavičky, vyčistíte fajku a odložíte, alebo ju necháte tak a v pokoji ráno dorazíte? :?


Tak tato situace se mi stává dost často. :oops: Ve většině případů na chvíli vyhasnu a zkusím se nějakou čiností probrat.No a pak v klidu dokouřím.Jen ve velkých krizích vysypu,vyčistím a nechám několik dní pěkně vyschnout. :wink: Párkrát se mi stalo že jsem byl nucený udělat přestávku,ale ne dlouhou takže dokouřit nebyla zase taková hrůza. :pipe1:
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod Twineryy » 18 lis. 2004, 18:30

Většinou odložím s tím, že to dokouřim jindy. Někdy se mi ale druhý den stane, že už nemám chuť to dokuřovat, tak tabák vysypu a dýmku vyčistím. Nechám ji pak déle odpočinout, aby měla čas vyschnout. Jediné co nedoporučuju je nechávat v komoře filtr. Ten je pak druhej den opravdu ohavnej :puke: . Filtr VŽDYCKY vyndavám a nechávám ho ležet na popelníku vedle dýmky, aby proschnul. Druhej den to s nim pak dokouřim :puffy: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod piter » 18 lis. 2004, 20:07

Pokud by se mi opravdu chtelo hodne spat tak rozkourenou dymku vysypu a vycistim druhy den. To ze bych ji jeste kouril me jeste nenapadlo :-)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod harel » 19 lis. 2004, 07:56

piter píše:Pokud by se mi opravdu chtelo hodne spat tak rozkourenou dymku vysypu a vycistim druhy den. To ze bych ji jeste kouril me jeste nenapadlo :-)


Pokiaž fajčíš pomaličky do sucha, tak je to na druhý deň úplne v pohode a niekedy aj lepšie, ako sex po ránu
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod Zdenda » 19 lis. 2004, 08:35

Když vím, že nedokouřím tak si prostě nezapaluju a pak není co řešit.
Zdenda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 149
Registrován: 16 srp. 2004, 10:24
Bydliště: Zelená okr. Chomutov

Příspěvekod imagoo » 19 lis. 2004, 08:37

My, co nebafáme doma, nemáme s tím problém, zvláště v chladnějším počasí.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod archduke » 26 lis. 2004, 17:25

Kdyz z jakehokoli duvodu nedokourim dymku, coz se mi nestava, tak bych zbytek urcite vyhodil a dymku vycistil a nechal odpocinout, jako vzdy.
Uživatelský avatar
archduke
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 678
Věk: 68
Registrován: 26 lis. 2004, 01:23
Bydliště: Hajovna u Lesa

Příspěvekod koudy » 26 lis. 2004, 20:59

archduke píše:Kdyz z jakehokoli duvodu nedokourim dymku, coz se mi nestava, tak bych zbytek urcite vyhodil a dymku vycistil a nechal odpocinout, jako vzdy.

asi bych to řešil taky tak.Pokud nekouříš tak,aby v dýmce bublala močka/příliš rychle/ anebo nekouříš venku/asi ne když se klíží oči/ nemůže dýmka zasmrádnout pokud ji bez promíchávání rychle vyčistíš.Naopak pokud tímto postupem dýmku"vyklepnu" mám dojem,že voní tak jako tabák který v ní byl v nezapáleném stavu.Je to pouze můj názor anikomu ho nevnucuji,protože logika velí postup stejný jako když dýmka vyhasne - udusat a znova zapálit.
Uživatelský avatar
koudy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 20
Věk: 70
Registrován: 19 lis. 2004, 18:16
Bydliště: jihlava

Příspěvekod meduard » 29 lis. 2004, 23:09

ešte sa mi to nestalo, ale stalo sa mi že som napchal tabak, ktorý sa mi nechcelo dofajčiť, pretože mi nechutil...ale vždy som bojoval až do konca
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod harel » 30 lis. 2004, 19:02

meduard píše:ešte sa mi to nestalo, ale stalo sa mi že som napchal tabak, ktorý sa mi nechcelo dofajčiť, pretože mi nechutil...ale vždy som bojoval až do konca

Údatný bojovník ... :)

Mne sa to stáva každý druhý večer. Pokúšam sa to odučiť ale milujem fajku neskoro večer
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Další

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam [Bot] a 10 návštevníků