Diskuse o urovni Fora

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Příspěvekod Gris » 16 led. 2006, 16:33

bromden píše:
Simon píše:
imagoo píše:Sorry, že se seru, nejsem zastánce Grisových názorů ani postojů, ale kus dortu se dá podat na talířku se lžičkou nebo vzít do hrsti a plesknout na držku a pořád je to ten stejný dort.


je, jen ve druhem pripade uz nemas moznost existenci onoho dortu prehlednout


Nadto, je-li nezbytno podati dortu praseti, jeví se způsob druhý jako podstatně vhodnější... :twisted: :twisted: :twisted:



Ano, a presne tento druh komunikace nikdy nevede k cili. Tim koncim s touto tematikou, nebot se vzdy najde dobrak, ktery zacina urazkou.
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

Příspěvekod Simon » 16 led. 2006, 16:36

Gris píše:
bromden píše:
Simon píše:
imagoo píše:Sorry, že se seru, nejsem zastánce Grisových názorů ani postojů, ale kus dortu se dá podat na talířku se lžičkou nebo vzít do hrsti a plesknout na držku a pořád je to ten stejný dort.


je, jen ve druhem pripade uz nemas moznost existenci onoho dortu prehlednout


Nadto, je-li nezbytno podati dortu praseti, jeví se způsob druhý jako podstatně vhodnější... :twisted: :twisted: :twisted:



Ano, a presne tento druh komunikace nikdy nevede k cili. Tim koncim s touto tematikou, nebot se vzdy najde dobrak, ktery zacina urazkou.


ano, ukoncil bych to tim, zes tady mlel kraviny, na vecnou argumentaci reagovals podrazdene ve stylu rudych soudruhu ..... a ted nakonec ses malej chudacek kterej to myslel dobre, mel jasnou pravdu a jen ti vsichni ostatni se proti nemu spikli a jeste ke vsemu mu sproste nadavali ;)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Gris » 16 led. 2006, 16:44

no, kdyz myslis.....sice mi zase neco podsouvas, zase mluvis o nejakych soudruzich apod. Nejspis porucha osobnosti, skoc si k doktorovi, ale musis pred 30.1., to stavkujou lekarny. Za to urcite taky muzu ja :lol:
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

Příspěvekod Simon » 16 led. 2006, 17:13

Gris píše:no, kdyz myslis.....sice mi zase neco podsouvas, zase mluvis o nejakych soudruzich apod. Nejspis porucha osobnosti, skoc si k doktorovi, ale musis pred 30.1., to stavkujou lekarny. Za to urcite taky muzu ja :lol:


jako spravnej soudruh delas howno a tudiz te sere ze nemuzes stavkovat co? ;)

...a mmch to sem ti nepodsouval, bylo to jen ma analyza situace, ty ses o neco podobneho taky pokusil, tak sem si dovolil totez :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Gris » 16 led. 2006, 17:27

Moje analyza je ta, ze jsi arogantni kreten. A to jsem se hodne dlouho tech urazek zdrzel, dokonce jsem se nekolik prispevku zpet za vse omluvil ale ty jsi opravdu silne kafe. Na vetsiho debila jsem fakt dlouho nenarazil.
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

Příspěvekod Fénix » 16 led. 2006, 17:30

Simon píše:
imagoo píše:Sorry, že se seru, nejsem zastánce Grisových názorů ani postojů, ale kus dortu se dá podat na talířku se lžičkou nebo vzít do hrsti a plesknout na držku a pořád je to ten stejný dort.


je, jen ve druhem pripade uz nemas moznost existenci onoho dortu prehlednout


Tady jste s imagem myslím velmi vystihli podstatu tvé komunikace :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Bohemund » 16 led. 2006, 17:59

Gris píše:Moje analyza je ta, ze jsi arogantni kreten. A to jsem se hodne dlouho tech urazek zdrzel, dokonce jsem se nekolik prispevku zpet za vse omluvil ale ty jsi opravdu silne kafe. Na vetsiho debila jsem fakt dlouho nenarazil.


Milý grisi, tohle už jsi fakt přehnal. Kdysi dávno jsem se se Simonem taky chytil. Mnohem hůř než ty ale takovýhle slova jsem nikdá nepoužil. A to byla naše výměna názorů mnohem, mnohem ostřejší. Nechápu tě. Neznáš nikoho z nás zdaleka tak, abys mohl takovéto výrazy používat.
Trochu onoho pověstného dýmkařského klidu by neškodilo. Vím, že si z cucáka jako jsem já asi moc dělat nebudeš, ale prostě mi nedalo, abych taky nenapsal svůj názor.
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod Simon » 16 led. 2006, 18:27

Gris píše:Moje analyza je ta, ze jsi arogantni kreten. A to jsem se hodne dlouho tech urazek zdrzel, dokonce jsem se nekolik prispevku zpet za vse omluvil ale ty jsi opravdu silne kafe. Na vetsiho debila jsem fakt dlouho nenarazil.


:roll:
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Simon » 16 led. 2006, 18:29

Fénix píše:
Simon píše:
imagoo píše:Sorry, že se seru, nejsem zastánce Grisových názorů ani postojů, ale kus dortu se dá podat na talířku se lžičkou nebo vzít do hrsti a plesknout na držku a pořád je to ten stejný dort.


je, jen ve druhem pripade uz nemas moznost existenci onoho dortu prehlednout


Tady jste s imagem myslím velmi vystihli podstatu tvé komunikace :lol:


to ani ne, tohle je jen jedna z mnoha moznosti .... u ktere si uziju spoustu zabavy a celkem rychle se dozvim vse co sem potreboval
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod dix » 16 led. 2006, 20:47

aaaaaaaaaaaaaa kua..skoda ze uz nesledujem forum dukladneji...zase som o neco fajnove prisel kua aaaaaaaaaaa :twisted: :lol:
ps simone fakt mas pravdu :wink:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Gris » 16 led. 2006, 22:17

Bohemund píše:
Gris píše:Moje analyza je ta, ze jsi arogantni kreten. A to jsem se hodne dlouho tech urazek zdrzel, dokonce jsem se nekolik prispevku zpet za vse omluvil ale ty jsi opravdu silne kafe. Na vetsiho debila jsem fakt dlouho nenarazil.


Milý grisi, tohle už jsi fakt přehnal. Kdysi dávno jsem se se Simonem taky chytil. Mnohem hůř než ty ale takovýhle slova jsem nikdá nepoužil. A to byla naše výměna názorů mnohem, mnohem ostřejší. Nechápu tě. Neznáš nikoho z nás zdaleka tak, abys mohl takovéto výrazy používat.
Trochu onoho pověstného dýmkařského klidu by neškodilo. Vím, že si z cucáka jako jsem já asi moc dělat nebudeš, ale prostě mi nedalo, abych taky nenapsal svůj názor.


promin ale jestli nekdo povazuje za zabavu urazet ostatni, tak se jeho chovani neslucuje s dobrymi mravy. A na jazyku jsem mel slova mnohem ostrejsi, nez jsem pouzil.
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

Příspěvekod Šimi » 16 led. 2006, 22:19

Gris píše:promin ale jestli nekdo povazuje za zabavu urazet ostatni, tak se jeho chovani neslucuje s dobrymi mravy. A na jazyku jsem mel slova mnohem ostrejsi, nez jsem pouzil.


Takže když někoho pošlu do prdele a řeknu mu že je k.k.t, tak to bude v pořádku, pokud jsem měl na jazyku mnohem ostřejší slova? :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Simon » 16 led. 2006, 22:23

Gris píše:
Bohemund píše:
Gris píše:Moje analyza je ta, ze jsi arogantni kreten. A to jsem se hodne dlouho tech urazek zdrzel, dokonce jsem se nekolik prispevku zpet za vse omluvil ale ty jsi opravdu silne kafe. Na vetsiho debila jsem fakt dlouho nenarazil.


Milý grisi, tohle už jsi fakt přehnal. Kdysi dávno jsem se se Simonem taky chytil. Mnohem hůř než ty ale takovýhle slova jsem nikdá nepoužil. A to byla naše výměna názorů mnohem, mnohem ostřejší. Nechápu tě. Neznáš nikoho z nás zdaleka tak, abys mohl takovéto výrazy používat.
Trochu onoho pověstného dýmkařského klidu by neškodilo. Vím, že si z cucáka jako jsem já asi moc dělat nebudeš, ale prostě mi nedalo, abych taky nenapsal svůj názor.


promin ale jestli nekdo povazuje za zabavu urazet ostatni, tak se jeho chovani neslucuje s dobrymi mravy. A na jazyku jsem mel slova mnohem ostrejsi, nez jsem pouzil.


wo co ti jako ze wole de, na co si to hrajes? ;)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Alferi » 16 led. 2006, 22:38

Simon píše:
wo co ti jako ze wole de, na co si to hrajes? ;)

Uniká mi, co chceš ještě o tom pánovi zjistit, že ho furt analyzuješ. :)
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod Gris » 16 led. 2006, 23:05

Šimi píše:
Gris píše:promin ale jestli nekdo povazuje za zabavu urazet ostatni, tak se jeho chovani neslucuje s dobrymi mravy. A na jazyku jsem mel slova mnohem ostrejsi, nez jsem pouzil.


Takže když někoho pošlu do prdele a řeknu mu že je k.k.t, tak to bude v pořádku, pokud jsem měl na jazyku mnohem ostřejší slova? :twisted: :twisted: :twisted:


No pardon, nevedel jsem ze nadavat a urazet smi jenom Simon, ze ja si to nemuzu dovolit protoze nikoho neznam nebo co. jen je mi divne, ze od nej to nikdo nekritizuje, od nej je to jedine spravne a tak to byt.
Uživatelský avatar
Gris
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 253
Věk: 52
Registrován: 28 pro. 2005, 01:36
Bydliště: Kobylnice u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků