NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...
Odeslat odpověď

08 úno. 2007, 17:21

Rakis píše:Fenix: hergot, myslíš, že si pokaždé vzpomenu, že mám dát smajlík? Uděláme dohodu - když něco napíšu bez smajlíků, tak je to z legrace, a když budu naštvaný nebo vážný, tak dám negativní smajlík :)


Prostě když zapomeneš, bude to každý brát tak, jak to je černé na bílém. S tím nic nenaděláš.

08 úno. 2007, 17:32

Já jsem právě zvědavý, jak bude Rakis u každého nevtipného příspěvku přidávat vážného smajlíka :D

08 úno. 2007, 17:39

Fénix píše:Já jsem právě zvědavý, jak bude Rakis u každého nevtipného příspěvku přidávat vážného smajlíka :D


No, grafickou podobu eště nevím, ale takhle: :rakis:

:lol: :lol: :lol:

btw. nechceš ho implementovat do smajlíků...

...třebááá: Obrázek

:lol: :lol: :lol:

08 úno. 2007, 17:40

to je zajímavé téma, Rakis prostě nechce dopadnout jako v tom přísloví : sedávej, panenko, sedávej v koutě nikdy tě nenajdou, budeš kůl v plotě...
jinak jsem zde ještě neviděl u nikoho tzv odejmutí dýmky jako určitou formu degradace za zvlášť "povedené" příspěvky....
kuwa, teď jsem jsem tak zmaten, že nevím, jaký smajlík sem vlastně patří....

08 úno. 2007, 17:56

kua..to cumim , najprv tu bol Rakis aj jeho druha klubovka :twisted: a teraz dokonca vyfasoval i svoj thread..

Rakisi, chlape si tu za hviezdu :mrgreen: :twisted: :twisted:

08 úno. 2007, 17:59

Breer píše::arrow: Fenix
ze ja som si nekupil klubove tricko :oops: , tak sa nedostanem ani na cakaciu listinu :mrgreen:

tak já ti ho, pokud se sejdeme na srazu v BB půjčím, mám sice XXL, jestli na tobě nebude moc plandat, tak to na fotce pan prezident nepozná a můžeš se těšit...naděje umírá poslední...
:smoke5:

08 úno. 2007, 18:20

tak to dakujem :D

ci bude plandat nevadi, urobime rychlo fotecku, radsej dve, umiestnime do albumu...potom ked ta pozvem na nieco dobre z napojoveho listka..uz bude jedno ake tricko mam na sebe :twisted:

08 úno. 2007, 19:49

Tak to jsem netušil , že k povýšení se můžu dopracovat vzdycháním , že jsem povýšen nebyl :? :shock: :wink:. Teda nejdřív jsem si myslel , že si Rakis koupil čtvrtou dýmku a založil spešl chlubící vlákno :D
Breer : tričkama to nebude , mám dvě a dýmeček máme stejně :lol:

11 úno. 2007, 15:54

:arrow: Krhút

viem, ze trickami to asi nebude, ale sranda musi byt, nie? :twisted: :lol:

11 úno. 2007, 17:57

Breer píše::arrow: Krhút

viem, ze trickami to asi nebude, ale sranda musi byt, nie? :twisted: :lol:

Som neni Rakis , takže podle smajlíka lze poznat , že to je míněno žertem :lol: :wink:

11 úno. 2007, 20:18

...a ono je to tady snad o tom, kdo ma vic dymek...

11 úno. 2007, 20:33

selmer píše:...a ono je to tady snad o tom, kdo ma vic dymek...

No já pořád doufám , že to je spíš v rovině nevážna až recese (to domáhání se povýšení) :D .

11 úno. 2007, 20:34

jsem zvědavej na sraz, budou tam čtyři stoly:

pro trojfajfkáře
pro čtyřfajfkáře
pro fullhouse
a pro selátko...

11 úno. 2007, 20:36

ChorChe píše:jsem zvědavej na sraz, budou tam čtyři stoly:

pro trojfajfkáře
pro čtyřfajfkáře
pro fullhouse
a pro selátko...

Tak to je blbý , jak se usadit u selátka bez rizika , že bude neselátko sežráno :?: :wink: :D

11 úno. 2007, 21:01

když bude mít neselátko u jména 4 a víc fajfčiček... :twisted:
Odeslat odpověď