Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

Příspěvekod tuton » 06 úno. 2005, 20:37

Pro Prazaky:

Vcera jsem byl na Kulataku v jedne trafice (Churchill Cigarillos nebo tak nejak :oops: ) a byla to opravdu zajimava navsteva. Mala a na prvni pohled nenapadna trafika. Krome nekolika jiz nedovazenych tabaku (Premier Cru - mixture, Grouse Moor....) me zaujal pomerne velky (no, na nase pomery velmi velky) vyber tabaku na vahu :!: :shock: . Ja si pamatuju jen Virginii My Sore, ale dohromady tam bylo nejakejch 9-10 tabaku. Fakt jsem cumel. Pan prodavac rikal, ze je jednim ze dvou, kteri neco takoveho v CR jeste nabizeji. A vubec je tam pomerne slusny vyber. Takze, kdo je z Prahy nebo ma do tech koncin cestu, muze se podivat.

P.S.: Jestli je na tohle uz nekde nejakej thread, tak se omlouvam. Kdyz tak se to presune.
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Re: Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

Příspěvekod Fénix » 06 úno. 2005, 20:46

tuton píše:Pro Prazaky:

Vcera jsem byl na Kulataku v jedne trafice (Churchill Cigarillos nebo tak nejak :oops: ) a byla to opravdu zajimava navsteva. Mala a na prvni pohled nenapadna trafika. Krome nekolika jiz nedovazenych tabaku (Premier Cru - mixture, Grouse Moor....) me zaujal pomerne velky (no, na nase pomery velmi velky) vyber tabaku na vahu :!: :shock: . Ja si pamatuju jen Virginii My Sore, ale dohromady tam bylo nejakejch 9-10 tabaku. Fakt jsem cumel. Pan prodavac rikal, ze je jednim ze dvou, kteri neco takoveho v CR jeste nabizeji. A vubec je tam pomerne slusny vyber. Takze, kdo je z Prahy nebo ma do tech koncin cestu, muze se podivat.

P.S.: Jestli je na tohle uz nekde nejakej thread, tak se omlouvam. Kdyz tak se to presune.


Jak to pude jedu tam, díky tutone!
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 06 úno. 2005, 21:27

wow, netusil jsem, ze je u nas vubec neco takoveho mozne :shock: a co kolky atd.? jak ma toto vyreseno? no az budu nekdy v Praze tak se budu snazit tam dostat . . . . no spis s neci pomoci :-)

Jinak pekny thread, az budu mit cas tak napisu nejake nazory na par ostravskych trafik . . . .

navrhl bych aby tento thread byl neco jako sekce Kde nakupovat na dymce.tk, pricemz by z toho mohl Fenix nasledne neco vycucnout pro pozdejsi potrebu dymky.net

ted me tak napadlo, ze vyzkum obchodu i s popiskem byl naplni souteze Etrafiky a pokud se pouziji tehdy ziskane informace tak je to vicemene zbytecne . . . . ale stejne, muze to tady byt velmi zajimave pocteni . . . . uz se tesim :)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 37
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Murphy » 06 úno. 2005, 22:01

Ja tam byl minulej tyden na kukandu, jestli nahodou nesezenu zelenyho Caledoniana (a uz asi fakt nikde neni) a ten pan je fakt v pohode, prijemnej atd. Ty tabaky na vahu, koukal jsem na to a jinde jsem to nevidel.Akorat na Baker Street maji nejkou policku s dozickama a zdalky mi to to na kulataku pripominalo. Jen jsem v ty Baker nemel bryle a nezeptal jsem se co to je....
Uživatelský avatar
Murphy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 341
Věk: 40
Registrován: 03 říj. 2004, 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fénix » 06 úno. 2005, 22:08

Murphy píše:Ja tam byl minulej tyden na kukandu, jestli nahodou nesezenu zelenyho Caledoniana (a uz asi fakt nikde neni) a ten pan je fakt v pohode, prijemnej atd. Ty tabaky na vahu, koukal jsem na to a jinde jsem to nevidel.Akorat na Baker Street maji nejkou policku s dozickama a zdalky mi to to na kulataku pripominalo. Jen jsem v ty Baker nemel bryle a nezeptal jsem se co to je....


Jsou to jen vzorky na očichání :? ale lepší než nic, že jo.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Murphy » 06 úno. 2005, 22:12

No vida:) Ja jsem si prave myslel, ze to jsou vzorecky na jedno nacpani, na ochutnani:) Teda nevim jak zkuseni dymaci, ale ja bych teda asi z pouheho ocichani nepoznal vubec nic, jak mi bude chutnat...leda jestli me vylozene neodpuzuje.
Uživatelský avatar
Murphy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 341
Věk: 40
Registrován: 03 říj. 2004, 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fénix » 06 úno. 2005, 22:18

Murphy píše:No vida:) Ja jsem si prave myslel, ze to jsou vzorecky na jedno nacpani, na ochutnani:) Teda nevim jak zkuseni dymaci, ale ja bych teda asi z pouheho ocichani nepoznal vubec nic, jak mi bude chutnat...leda jestli me vylozene neodpuzuje.


Jak říkám, lepší než nic. Dokonce u aromatiků je to dost důležité, jinak moc nevím, oni tam ale asi ani nic jiného mít nebudou. Já jsem této služby zatím nevyužil :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bromden » 07 úno. 2005, 11:16

Inu, vážený tabáky mají i v Dobré trafice na Újezdě, ale jen samé takové jako Krakonoš, Kentucky bird, Cellini, apod. Dobrý nápad, ale sortiment mimo můj okruh zájmu. (jinak stále tam mají Dunhill Blacka Aromatic, a prý i Premiera - toho jsem asi přehlídl, jinak by ho už neměli)
(V Dobré trafice na Korunní sice vážené tabáky nemají, ale koupil jsem tam minulý týden Nightcap :lol: )
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Jana » 07 úno. 2005, 13:09

Vážený tabáky? Jako nenabalíčkovaný bez kolku? Tak nechci vypadat jako šílenec, ale že něco takovýho u nás existuje, to jsem teda netušila :roll: A nechci snad ani vidět, jak to je v souladu se spotřebníma daněma a kolkama a konečnýma cenama. Nevím, neslyším, nevidím a půjdu se na to taky časem kouknout :mrgreen:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod tuton » 07 úno. 2005, 14:57

Jana píše:Vážený tabáky? Jako nenabalíčkovaný bez kolku? Tak nechci vypadat jako šílenec, ale že něco takovýho u nás existuje, to jsem teda netušila :roll: A nechci snad ani vidět, jak to je v souladu se spotřebníma daněma a kolkama a konečnýma cenama. Nevím, neslyším, nevidím a půjdu se na to taky časem kouknout :mrgreen:


A co kouzelna formulka "doprodej starych zasob". Jinak si nedelam iluze, ono to urcite brzo skonci...
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Jana » 07 úno. 2005, 18:43

tuton píše:A co kouzelna formulka "doprodej starych zasob". Jinak si nedelam iluze, ono to urcite brzo skonci...


Doprodej starých zásob platí pouze pro zboží označené konečnou cenou. Pokud je to na váhu, nemůžou splnit podmínku označení jednotkovýho balení cenou. Jednotkový balení nemůže bejt ta piksla, to by to v ní museli prodávat. Ale jak říkám, nikde jsem to neviděla, jinak bych se pídila, jak to mají dělaný.
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod bromden » 07 úno. 2005, 18:52

Jana píše:
tuton píše:A co kouzelna formulka "doprodej starych zasob". Jinak si nedelam iluze, ono to urcite brzo skonci...


Doprodej starých zásob platí pouze pro zboží označené konečnou cenou. Pokud je to na váhu, nemůžou splnit podmínku označení jednotkovýho balení cenou. Jednotkový balení nemůže bejt ta piksla, to by to v ní museli prodávat. Ale jak říkám, nikde jsem to neviděla, jinak bych se pídila, jak to mají dělaný.


Dobrá trafika, Újezd 37, 110 00 Praha 1, (tram. 12, 22, 23 - zast. Hellichova)
I když ty tramvaje jsou asi nadbytečný, že jo :wink:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Murphy » 07 úno. 2005, 18:55

bromden píše:
Jana píše:
tuton píše:A co kouzelna formulka "doprodej starych zasob". Jinak si nedelam iluze, ono to urcite brzo skonci...


Doprodej starých zásob platí pouze pro zboží označené konečnou cenou. Pokud je to na váhu, nemůžou splnit podmínku označení jednotkovýho balení cenou. Jednotkový balení nemůže bejt ta piksla, to by to v ní museli prodávat. Ale jak říkám, nikde jsem to neviděla, jinak bych se pídila, jak to mají dělaný.


Dobrá trafika, Újezd 37, 110 00 Praha 1, (tram. 12, 22, 23 - zast. Hellichova)
I když ty tramvaje jsou asi nadbytečný, že jo :wink:


Ja na to dneska koukal, ale zas jsem nemel bryle...a na nekterych tech dozach bylo napsano Assam...je to urcite vazenej tabak?? :lol:
Uživatelský avatar
Murphy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 341
Věk: 40
Registrován: 03 říj. 2004, 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvekod piter » 07 úno. 2005, 19:02

Murphy píše:Ja na to dneska koukal, ale zas jsem nemel bryle...a na nekterych tech dozach bylo napsano Assam...je to urcite vazenej tabak?? :lol:


treba to v Indii i kouri :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 37
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod tuton » 07 úno. 2005, 20:18

Jana píše:
tuton píše:A co kouzelna formulka "doprodej starych zasob". Jinak si nedelam iluze, ono to urcite brzo skonci...


Doprodej starých zásob platí pouze pro zboží označené konečnou cenou. Pokud je to na váhu, nemůžou splnit podmínku označení jednotkovýho balení cenou. Jednotkový balení nemůže bejt ta piksla, to by to v ní museli prodávat. Ale jak říkám, nikde jsem to neviděla, jinak bych se pídila, jak to mají dělaný.


Maj tam normalne napsany 10g - x Kč, 20g - y Kč, atd.

O predpisech neco tusim (hooodne malinko). Ale i to stacilo, abych se divil rukama nohama. Jinak adresa je Vitezne namesti 2. Je to hned na rohu u zastavky tramvaje.

Mmchd. neznate nekdo tu Virginii My Sore?
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Další

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


cron