pipE-club - info pro zájemce o členství

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

pipE-club - info pro zájemce o členství

Příspěvekod Fénix » 21 bře. 2005, 17:31

pipE-club Dýmka.net ("Klub") je internetový dýmkařský klub. Sdružuje milovníky dýmek bez ohledu na národnost nebo státní příslušnost, ovšem schopnost dorozumět se s ostatními je určitě důležitá :D a proto jsme klub převážně československý. Narozdíl od běžných dýmkařských klubů je pipE-club relativně neformální a možnost stát se členem nevylučuje ani členství v klasickém dýmkařském klubu (a snad i naopak :wink: ).

To, že jde o klub internetový, neznamená, že by se omezoval na oblast elektronické komunikace. Několikrát do roka pořádáme dýmkařské srazy. Zároveň je možné zakládat regionální "buňky", které si pořádají vlastní, častější setkání. Jezdíme na soutěže v pomalém kouření dýmky, jsme členy Asociace dýmkařských klubů ČR. Účast na všech akcích je zcela nepovinná. Pokud vám víc vyhovuje prostředí internetu - žádný problém!

Kromě samotného faktu prestižního členství přináší Klub svým členům další výhody. Jen oni se mohou účastnit klubového života - srazů a dalších akcí, mají možnost zakoupit unikátní klubové dýmky atd. V rámci Fora pak mají přístup do klubových místností a alb, vlastní galerii atd.

pipE-club Dýmka.net není to samé co Forum Dýmka.net
. Forum je sice také internetová základna Klubu, ale především je to platforma pro setkávání všech přátel dýmky napříč všemi kluby i mimo ně. Naprostou většinu funkcí fora může využívat každý registrovaný uživatel, proto se nemusíte hned hnát do pipE-clubu, nemáte-li o členství v Klubu vážný zájem.

Členem se může, až na výjimky, stát jen člověk zaregistrovaný na Dýmce.net, ovšem ne každý zaregistrovaný může být členem Klubu.
1. Máte-li zájem o členství v pipE-clubu, přečtěte si, prosím, nejprve jeho Statut: http://www.dymka.net/dymkaos/Statut%20p ... 1.2011.doc .

2. Pokud s ním souhlasíte, a jste-li připraveni se podle něj řídit, zkontrolujte, zda splňujete základní podmínky pro přijetí:
- věk 18 let +
- vlastní účet na Foru Dýmka.net
- kladný vztah k dýmkám a pipE-clubu /ale proč byste se jinak hlásili, že :) /.

3. Kromě podmínek vyplývajících ze Statutuje doporučeno před podáním žádosti splňovat ještě podmínky, na kterých se usnesla Správní rada:
- alespoň stručně vyplněný profil na Foru (Uživatelský panel / Profil). Za minimum se považuje věk, pohlaví a bydliště (stačí obecně, třeba i "Severní Čechy" apod.)
- alespoň 10 smysluplných příspěvků zde na Foru na téma dýmky, dýmkový tabák apod.

4. Nyní již teoreticky můžete zažádat o členství. Nebudete-li splňovat výše uvedené formální podmínky, bude vaše žádost zřejmě obratem odmítnuta. O členství se žádá přes Uživatelský panel / Skupiny, kde zaškrtněnte tlačítko u "pipE-club", dole zvolte "vstoupit do vybraných" a klikněte na "odeslat". Vaše žádost bude předložena správní radě. Zažádáním o členství dáváte najevo svůj souhlas se Statutem a souhlasíte, že se jím budete řídit. O členství nežádejte prostřednitvím soukromých zpráv (SZ)

5. O přijetí do Klubu bude hlasovat Správní rada po posouzení žádosti. V případě kladného rozhodnutí vás president přijme za člena pipE-clubu. Pro posouzení žádosti si správní rada stanovila přibližnou lhůtu 1 měsíc od jejího předložení, buďte trpěliví. Pokud během ní nebudete přijati, bude vám, dle situace, buď lhůta prodloužena nebo bude žádost zamítnuta. V každém případě vás o situaci bude informovat pověřený člen Správní rady.

Co zvýší vaše šance na přijetí?
- alespoň stručné představení se - zde
- podrobněji vyplněný profil na foru (Uživatelský panel / Profil)
- aktivita a slušné (a nejlépe také přínosné) vystupování na Foru, v souladu s pravidly Fora a obecné netikety
- doporučení od člena pipE-clubu, např. v návaznosti na vaši osobní návštěvu na veřejném setkání regionální buňky. Přehled buněk včetně kontaktních osob je zde
- apod. :)

Účelem není žadatele podrobně lustrovat, ale především zamezit vstupu podezřelých individuí a také růstu počtu "mrtvých duší", co se přihlásí do Klubu a na Forum pak víckrát nepřijdou. Dále mají tato opatření prohloubit povahu pipE-clubu jako skutečného klubu, nikoli pouhé nadstavby Fora.

Hodně pěkných chvil na Dýmce.net - a snad i v pipE-clubu - vám přeje

Fénix
president pipE-clubu Dýmka.net

upraveno 22.11.2011
Fénix
Naposledy upravil Fénix dne 05 lis. 2006, 14:07, celkově upraveno 6
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19450
Věk: 39
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků