Mám novou dívku, a chci... :-)

Off topic pokec, protože nejen dýmáním živ je člověk

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Sobpeta

Příspěvekod Darkstar » 22 čer. 2005, 09:05

Qido píše:
Darkstar píše:nestala by sama, ona ma kulaty spodek


Tož nechcu se hádat, ale věděl bych o věcech, co maj kulatej spodek, a přesto... ObrázekObrázekObrázek

Omluvte další záchvat Qidovo vtipné nálady, porucha není na vašem přijímači :oops:


Jasne :D No, jeste doplnim, ze k teto dymecce me opet primela moje Patricie, byli jsme v Baker-Street ocumovat dymky a prave vybalovaly holky zbozi a Patricie ze se ji libi tato dymecka. Pristi den jsme pak spolecne sli pro ni a hned jsem si ji vecer nacpal do jedne tretiny Petersonem Gold Blend a zabafkal. Kouri se z ni opravdu dobre.
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod bigdragon » 22 čer. 2005, 09:07

je nějaký vztah mezi Tvou Patricií a uživatelem Patricia ? :oops:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Bohemund » 22 čer. 2005, 09:10

Qido píše:
Darkstar píše:nestala by sama, ona ma kulaty spodek


Tož nechcu se hádat, ale věděl bych o věcech, co maj kulatej spodek, a přesto... ObrázekObrázekObrázek

Omluvte další záchvat Qidovo vtipné nálady, porucha není na vašem přijímači :oops:


Muhehehehe :lol: Můžem čekat něco dalšího?
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod Darkstar » 22 čer. 2005, 09:11

bigdragon píše:je nějaký vztah mezi Tvou Patricií a uživatelem Patricia ? :oops:


Jo, to je ta moje super holka o ktere tak basnim. Ja ji zaregistroval, ale je to proste zenska - neumi s tim pracovat - teda ŽENY na FORU bez urazky jo ? ;)
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod bigdragon » 22 čer. 2005, 09:13

Darkstar píše:proste zenska - neumi s tim pracovat


no to by právě měla umět :D

musel jsem si pospíšit když má Qido veselou náladu 8)
Naposledy upravil bigdragon dne 22 čer. 2005, 09:16, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Qido » 22 čer. 2005, 09:16

Bohemund píše:Muhehehehe :lol: Můžem čekat něco dalšího?


Snad radši ani ne... :?
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod LUBO » 22 čer. 2005, 09:23

Darkstar píše:
bigdragon píše:je nejaky vztah mezi Tvou Patricii a uzivatelem Patricia ? :oops:


Jo, to je ta moje super holka o ktere tak basnim. Ja ji zaregistroval, ale je to proste zenska - neumi s tim pracovat - teda ZENY na FORU bez urazky jo ? ;)

takze predsa:
Darkstar píše:
Nuvolari píše:Jo, pohled je to moc peknej, ale co si budeme namlouvat - domu bych to (Presovcanku, a Vychodnarku vubec ;-) ) nechtel....


No, muj nazor je takovy, ze vychodnarka se o manzela postara se vsim vsudy - jsou totiz k tomu od malinka vedene. Jsou verne, oddane, umi mit rady vztah i toho, koho si vzaly za manzela. Byl jsem zenaty 13 let s holkou z Pisku a mohu rict, des - bes. Ted mam vychodnarku z Kosic a jsem nadmiru spokojeny. Je hezka, prijemna, uprimna, tolerantni, umi jednat se mnou na urovni, nebuzeruje, neutraci, umi navarit a uklidit, ma zalibu v dymkach a dobrem caji jako ja, proste zenska do "voza i do koca" jak se u nas na vychode rika :D Ale jak jsem psal - neni blondyna :D Zaplat panbuh za to ;)
Lubo napsal:
pocuj, a nestala nad tebou ked si toto pisal? ja len ze sa nam asi prave zaregistrovala :lol:;)
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Darkstar » 22 čer. 2005, 09:27

LUBO píše:
Darkstar píše:
bigdragon píše:je nejaky vztah mezi Tvou Patricii a uzivatelem Patricia ? :oops:


Jo, to je ta moje super holka o ktere tak basnim. Ja ji zaregistroval, ale je to proste zenska - neumi s tim pracovat - teda ZENY na FORU bez urazky jo ? ;)

takze predsa:
Darkstar píše:
Nuvolari píše:Jo, pohled je to moc peknej, ale co si budeme namlouvat - domu bych to (Presovcanku, a Vychodnarku vubec ;-) ) nechtel....


No, muj nazor je takovy, ze vychodnarka se o manzela postara se vsim vsudy - jsou totiz k tomu od malinka vedene. Jsou verne, oddane, umi mit rady vztah i toho, koho si vzaly za manzela. Byl jsem zenaty 13 let s holkou z Pisku a mohu rict, des - bes. Ted mam vychodnarku z Kosic a jsem nadmiru spokojeny. Je hezka, prijemna, uprimna, tolerantni, umi jednat se mnou na urovni, nebuzeruje, neutraci, umi navarit a uklidit, ma zalibu v dymkach a dobrem caji jako ja, proste zenska do "voza i do koca" jak se u nas na vychode rika :D Ale jak jsem psal - neni blondyna :D Zaplat panbuh za to ;)
Lubo napsal:
pocuj, a nestala nad tebou ked si toto pisal? ja len ze sa nam asi prave zaregistrovala :lol:;)


Tak dobre chlapi, budete ji mit moznost poznat na celostatnim srazu Pipe Clubu ktery bude v Bratislave, pac tam se mnou pojede na tuti :)
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod mycroft » 22 čer. 2005, 10:54

Pánové, nemění se nám thread tak trochu na: "Mám novou dívku a chci se s ní pochlubit"? :lol:
Uživatelský avatar
mycroft
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1150
Věk: 44
Registrován: 21 úno. 2005, 12:25
Bydliště: Kácov

Příspěvekod bigdragon » 22 čer. 2005, 11:04

mycroft píše:Pánové, nemění se nám thread tak trochu na: "Mám novou dívku a chci se s ní pochlubit"? :lol:


proč ne když ukáže fotku :D 8)
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod michal » 22 čer. 2005, 11:08

bigdragon píše:
mycroft píše:Pánové, nemění se nám thread tak trochu na: "Mám novou dívku a chci se s ní pochlubit"? :lol:


proč ne když ukáže fotku :D 8)


AKTY !!
Uživatelský avatar
michal
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 16
Věk: 73
Registrován: 30 kvě. 2005, 14:13
Bydliště: Teplice

Příspěvekod Darkstar » 22 čer. 2005, 11:12

Vy si nedate pokoj :D Takze : Mam novou divku a chci se s ni pochlubit :lol: album_personal.php?user_id=250

Teda ona neni nova, jsem s ni uz 4 roky a nevymenil bych ji za nic na svete :) A ted poprosim Fenixe, at to vsechno presune nekam pryc, protoze jsme uz hooodne off topic ;)
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Nevill » 22 čer. 2005, 11:13

michal píše:
bigdragon píše:
mycroft píše:Pánové, nemění se nám thread tak trochu na: "Mám novou dívku a chci se s ní pochlubit"? :lol:


proč ne když ukáže fotku :D 8)


AKTY !!


Akty s dýmkou... :P
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod tuton » 22 čer. 2005, 11:15

Ma zena oznacuje me dymky za milenky. Kdyz se to tady bude jmenovat "Mam novou milenku a chci se s ni pochlubit", bude to pasovat na divky i dymky :-D
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod bigdragon » 22 čer. 2005, 11:19

koukám jako blázen :shock: a chválím, dobrá baba 8)
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Další

Zpět na O všem možném

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google[Bot] a 6 návštevníků