Mouchy a připomínky k Foru

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Příspěvekod Fénix » 07 zář. 2004, 16:41

Dutch píše:Jenom takovy navrh. Nebylo by mozne pocitat cas straveny na dymka.net jednotlivym uzivatelum. Mohlo by to zvysit navstevnost. Jeste kdyby se treba vzdycky na sraze vyhlasil vitez, ktery by byl po zasluze ocenen.
:D


Technicky by to sice šlo, ale není to tak dobrý nápad jak se může zdát. Jde o umělé zvyšování návštěvnosti a jako vše nepřirozené to má své mouchy - není např problém mít Forum minimalizované a dělat něco jiného atd atd.
Já myslím že si Forum návštěvnost uhlídá samo. Máme průměr příspěvků 30/den a to není vůbec špatné.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Dutch » 07 zář. 2004, 17:23

Fénix: Hmm. Dobre. Me slo hlavne o ty ceny. :lol:
Uživatelský avatar
Dutch
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 77
Registrován: 27 črc. 2004, 08:45
Bydliště: Sádek

Příspěvekod piter » 07 zář. 2004, 17:58

Pripojuji se k Fenixovi, podle me to take neni dobry napad, jak napsal dalo by se to lehce sidit. Ac jsem tady velmi casto, mnohdy mam dymku.net minimalizovanou a delam neco jineho, pricemz po nejakem case aktualizuji. Celkove by toto neprirozene zvedani navstevnosti asi k dobru moc nepridalo. Jinak na nejake ceny apod. by se daly delat jine souteze, to by naopak bylo zajimave.
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Prorok » 07 zář. 2004, 18:42

no nechcu vam kazit iluze, ale kdyz mate okno browseru s forem uz naloadovane a nic s tim nedelate, tak je to stejne, jako byste ho vubec nemeli...
to, kdo je "na foru" se beztak nejspis dela podle posledniho kliku...
Uživatelský avatar
Prorok
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 175
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 09:50
Bydliště: Brno

Příspěvekod Dutch » 09 zář. 2004, 16:13

Nevim jestli neni problem nekde u me, ale nefunguje me obarvovani sekci, kdyz pribude prispevek. Kdyz rozklepnu sekci, tak tam uz dane tema je obarvene. Snad je to jasne. :roll:
Uživatelský avatar
Dutch
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 77
Registrován: 27 črc. 2004, 08:45
Bydliště: Sádek

Příspěvekod Fénix » 09 zář. 2004, 16:31

to Dutch - myslím, že to není u tebe, mě to taky nefunguje. Ale já chodím na Foru zpravidla do "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy" a doporučuji to i všem ostatním. Nejlepší je dát si to do Oblíbených a pak by nemo nic uniknout.

to Prorok - určitě? mě připadá přehled přítomných dost dynamický, ale pravda je že jsem to zatím nezkoušel ověřit
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod GtW » 11 zář. 2004, 08:49

me se to ted po dlouhe dobe stalo taky - prestoze mam temer vsude nove komentare, tak mi je to jako nove nezobrazuje...

Muze nekdo rict, jak se to vyhodnocuje? Lezi tahle informace na serveru, nebo treba v cookies na compu? Tipuju spis to prvni, ale stejne je to nejake zmatene...

Neni nic horsiho nez projet vsechny diskuze a divat se kde co pribylo:(
Uživatelský avatar
GtW
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 168
Registrován: 21 črc. 2004, 15:02
Bydliště: Val. Mezirici

Příspěvekod Simon » 11 zář. 2004, 10:30

GtW píše:me se to ted po dlouhe dobe stalo taky - prestoze mam temer vsude nove komentare, tak mi je to jako nove nezobrazuje...

Muze nekdo rict, jak se to vyhodnocuje? Lezi tahle informace na serveru, nebo treba v cookies na compu? Tipuju spis to prvni, ale stejne je to nejake zmatene...

Neni nic horsiho nez projet vsechny diskuze a divat se kde co pribylo:(


od toho mas nahore link "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy"...drzi se to v cookies
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod GtW » 12 zář. 2004, 13:39

Problem je, ze nedrzi... proste si nepamatuje, kde jsem byl, a je hodne zmateny...
Uživatelský avatar
GtW
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 168
Registrován: 21 črc. 2004, 15:02
Bydliště: Val. Mezirici

Příspěvekod Simon » 12 zář. 2004, 14:20

GtW píše:Problem je, ze nedrzi... proste si nepamatuje, kde jsem byl, a je hodne zmateny...


promazni cookies, drzi se to v pohode, jen to obcas blbe zobrazuje zlute nenavtsivene veci...."Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy" funguje jak ma
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Fénix » 13 zář. 2004, 15:19

Zdá se, že včerejší problémy jsou už za námi. Vyzkoušejte pls. různé funkce a když něco nepoběží, napište.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod pepan » 27 zář. 2004, 10:58

po prázninách jsem se tu zase oběvil a příjde mi že na dýmce tk jsem se toho víc dozvěděl. tu je to rozškatulkováno a jako nečlen klubu si tady moc nepočtu
pepan
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18 srp. 2004, 09:36
Bydliště: Sepekov

Příspěvekod piter » 27 zář. 2004, 11:55

pepan píše:po prázninách jsem se tu zase oběvil a příjde mi že na dýmce tk jsem se toho víc dozvěděl. tu je to rozškatulkováno a jako nečlen klubu si tady moc nepočtu


Jako neclen klubu si nepoctes akorat v klubove casti, v hlavni casti fora muzes cist bez omezeni, pricemz zde se resi to "hlavni" a zastupuje to diskusi dymky.tk. V klubove casti jsou pouze zalezitosti klubu. Jinak podle meho jde pouze o zvyk(take jsem si musel zvyknout :) ), dle meho nazoru je tento typ fora spolu s obsahem opravdovou studnici moudra, jde jen o to se v tom vyznat :)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

ASi to bude prohlížečem...

Příspěvekod bromden » 04 lis. 2004, 18:05

Netušíte, když jsem na fóru anonymně, vidím včechna data úplně v pohodě, ale jakmile se přihlásím, mám tam jenom takový c308ec06 (to je třeba teď, 308 je den a 06 hodina, to už jsem pochopil), ale proč to dělá?
Je to prohlížečem?
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Re: ASi to bude prohlížečem...

Příspěvekod Fénix » 04 lis. 2004, 19:17

bromden píše:Netušíte, když jsem na fóru anonymně, vidím včechna data úplně v pohodě, ale jakmile se přihlásím, mám tam jenom takový c308ec06 (to je třeba teď, 308 je den a 06 hodina, to už jsem pochopil), ale proč to dělá?
Je to prohlížečem?



Dej si v nastavení do příslušné kolonky: D M d, Y g:i a

zatím to každému (asi tři lidi) pomohlo.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků