Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: Tabáky Dunhill

16 bře. 2018, 15:39

Tento pohled na věc mě nanapadl :( Tak ať tratím :D

Re: Tabáky Dunhill

16 bře. 2018, 20:17

No tak to vypadá, že budu muset zajistit strategické zásoby :smoke6:

Re: Tabáky Dunhill

17 bře. 2018, 02:08

Jeste, ze kourim z Dunhillek ale nikoli tabaky Dunhill :mryellow:

Re: Tabáky Dunhill

21 bře. 2018, 13:16

Requiem za Dunhill: http://www.briarreport.com/fate-dunhill-pipe-tobacco/

Re: Tabáky Dunhill

21 bře. 2018, 14:22

notyvole :!:

Re: Tabáky Dunhill

21 bře. 2018, 14:43

:smoke6:

Re: Tabáky Dunhill

21 bře. 2018, 14:57

no, tak jsem něco doobjednal s vědomím, že prostě tyhle tabáky nebudou a budu kouřit jiné. bude mi to líto, tabáky dunhill jsem měl vždy vcelku rád. třeba je rozjede někdo jiný...

Re: Tabáky Dunhill

21 bře. 2018, 17:00

Kdo vlastně tedy tabáky Dunhill vyrábí ? Já měl za to, že Dunhill licence prodal Dánům.

Re: Tabáky Dunhill

22 bře. 2018, 05:41

a není to jedno? dunhill už dávno není dunhill, ale jen jméno v nějakém koncernu, kterému už v dnešní době zákazů dýmkové tabáky nestojí ani za řeč. možná je to jen pokus zbavit se zásob a začít nějak jinak, ale bojím se, že to tak snadné nebude. jestli dunhill v dýmkových tabácích opravdu zmizí, zmizí s ním celá epocha něčeho, co už se nevrátí. místo toho budou všichni srkat smoothie a budou zdraví a dynamičtí (toliko můj názor). je mi z toho smutno a bojím se dne, kdy bude následovat nějaké další jméno. dýmkařský svět už bude zase trochu jiný...

Re: Tabáky Dunhill

22 bře. 2018, 07:15

Tak jedno to není, třeba se brzy STG, kterýžto současně Dunhillu tabáky vyrábí, vytasí s novými tabáky, podobně jako tuhle Kohlhaase:
viewtopic.php?p=349341#p349341
:-)

Re: Tabáky Dunhill

22 bře. 2018, 08:01

však píšu "začít nějak jinak", tím jsem myslel i jiné subjekty než samotný "dunhill", který už sám vůbec žádné tabáky nevyrábí. zda ta iniciativa případně bude vycházet od dunhillu nebo někoho jiného, je mi vcelku jedno, důležitý bude případný výsledek.

Re: Tabáky Dunhill

22 bře. 2018, 08:28

Přesně tak.

Re: Tabáky Dunhill

22 bře. 2018, 12:00

Vzpomínám na tabáky které jsem kouřil, které se tu běžně prodávaly a kde je jim konec. Už se nevyrábí nebo přestal jejich dovoz. A to nemluvím o cenách. Přežili jsme to a tak přežijem i ten Dunhill. Přiznávám ale, že než latakie Dunhill mi stejně víc chutná Artisan a Old Ironsides.

Re: Tabáky Dunhill

26 bře. 2018, 19:46

No, mně tedy London a 965 budou chybět hodně.

Re: Tabáky Dunhill

28 bře. 2018, 09:41

Mě osobně se konec Dunhillů vůbec nedotkne ... ty ceny, za něž se Dunhilly prodávají jsou pro mne absolutně nepřijatelné ... momentálně na e-trafice necelé 4 stovky korun za 50g / v německu necelých 14 ojro :palm: ... až na pár výjimek se dají sehnat stejně kvalitní (ne-li kvalitnější) tabáky za mnohem menší peníz ... např. HU-Tobacco za necelých 10 ojro.
Odeslat odpověď