Mouchy a připomínky k Foru II.

NOVÍ NÁVŠTĚVNÍCI SEM! dále: organizační věci, návrhy na zlepšení...

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Rog

Příspěvekod bigdragon » 30 lis. 2005, 06:22

es25 píše:2. Ok prirovnavas ma k drzemu hostovi .. mas svoj nazor ..co takto pocuvat aj nazor druhych ..ci to nie je prer teba?


Jsem moc rád, že jsi změnil písmo :wink: . A určitě mi dáš za pravdu i v tom, že pokud Ti příjde na návštěvu drzý host tzn. nechová se podle tvých představ tak moc dlouho tvým hostem nebude a jeho názory Tě asi také zajímat nebudou. :smoke1:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod gotreg » 08 led. 2006, 02:34

Vím, že jsem zde pouhé vejce etc.. etc.., ale chtěl bych se zeptat (resp. navrhnout) jednu věc:
Nebylo by možné založit zde téma zaměřené na interní/svépomocný "e-shop" (jiný název mě nenapadá)..

Co jsem koukal, poměrně dost tabáků je zde k nesehnání.

Na zahraničních e-shopech se vyplatí (díky poštovnému) kupovat ve větších množstvích, případně rovnou nabízí 5+ balení v jedné zásilce (např. bestpricecigarets.com).

Stejně tak každý někdy jede za hranice všedních dnů, kde se vytoužené tabáky dají sehnat....

A nějak jsem tu nenašel klub, který by soustřeďoval nabídky / poptávky / možnosti sdíleného nákupu (což nic neznamená, je možné že jsem slepý a tento příspěvek je na nic)...
Uživatelský avatar
gotreg
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1050
Věk: 47
Registrován: 07 led. 2006, 20:39
Bydliště: Praha

Příspěvekod dick » 08 led. 2006, 08:09

Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 08 led. 2006, 09:49

gotreg píše:A nějak jsem tu nenašel klub (...)


A taky mrkni sem:

http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t=477
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Zababa » 02 úno. 2006, 14:29

Hledal jsem, jak dopadla diskuze o zařazení kolonky pro kontakt na skype v profilu uživatelů tohohle fóra, ale nanašel jsem nic než Fénixovy urgence. Takže nevím, zda je to už hotový a já to jen v nastavení profilu nenašel, nebo zda to stále ještě není možné.
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

Příspěvekod bigdragon » 02 úno. 2006, 14:35

zatím to nefunguje :?
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Kódování češtiny v oznámeních o nových příspěvcí

Příspěvekod Zababa » 05 úno. 2006, 16:08

Nevíte náhodou někdo, proč mi zrovna oznámení o nových příspěvcích v tématu "Dýmky z Meerschaumu" a oznámení o nové soukromé zprávě chodí se zmršenou češtinou?

Jinými slovy: Když to očividně lze zařídit, aby automatickej mejlovač posílal oznámení správně česky, proč to nedělá všude? Hle:

Obrázek
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

Příspěvekod seng » 05 úno. 2006, 21:43

Není to tím, že v dalším textu (nadpis tématu apod.) není čeština s nabodeníčky a tudíž se nedá kódování odhadnout, protože se bere zrovna z toho zbytku. Tj. kdyby to nebyly "Dymky z meer..." ale "Dýmky z meer..." tak by to zafungovalo? Jen vařím z vody...
Uživatelský avatar
seng
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 45
Registrován: 29 led. 2005, 13:44
Bydliště: Slaný

Příspěvekod Zababa » 06 úno. 2006, 01:04

seng píše:Není to tím, že v dalším textu (nadpis tématu apod.) není čeština s nabodeníčky a tudíž se nedá kódování odhadnout, protože se bere zrovna z toho zbytku. Tj. kdyby to nebyly "Dymky z meer..." ale "Dýmky z meer..." tak by to zafungovalo? Jen vařím z vody...


A víš, že máš asi pravdu? Protože to samý mi to začlo dělat u tématu "Onomastika a hlinene tabulky" který je taky napsáno cesky. Jen nevím, zda je chyba na straně gmailu nebo phpBB. Snad se dá nastavit, aby maily zasílal v UTF-8.
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

Příspěvekod Simon » 06 úno. 2006, 10:45

Zababa píše:
seng píše:Není to tím, že v dalším textu (nadpis tématu apod.) není čeština s nabodeníčky a tudíž se nedá kódování odhadnout, protože se bere zrovna z toho zbytku. Tj. kdyby to nebyly "Dymky z meer..." ale "Dýmky z meer..." tak by to zafungovalo? Jen vařím z vody...


A víš, že máš asi pravdu? Protože to samý mi to začlo dělat u tématu "Onomastika a hlinene tabulky" který je taky napsáno cesky. Jen nevím, zda je chyba na straně gmailu nebo phpBB. Snad se dá nastavit, aby maily zasílal v UTF-8.


urcite da ;)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod bromden » 20 úno. 2006, 11:11

Jen taková malá připomínka pro moderátory ke kulovému blesku: nestálo by za to smazat sto let ukončená vlákna na téma konkrétního tabáku (když nadto podobné inzerce lze řešit ve svém osobním vláknu...)? Např. thready Dunhill EMP, Old Dublin, P. Olsen, GrouseMoor, Malthouse, RoyalYacht, MB HMSB, Plumcake etc...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod piter » 20 úno. 2006, 19:05

to Bromden: vadi ti tam snad? :roll: :lol:

Ale jo, mrknu na to . . . jen tak pekne dal, i na off-topic upozornujte - cosi v hlave nosim, ale casto se stane ze na nejaky zapomenu a pak tam strasi (hlavne kdyz je starsiho data, treba kdyz si procitate nejaky stary thread ze zvedavosti)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Zobrazovaní posledních příspěvků

Příspěvekod Zababa » 19 dub. 2006, 15:27

Moc bych potřeboval funkci zobrazení posledních příspěvků (například za posledních 24 hodin, za poslední týden, atd.)

Totiž vždycky když vlezu na fórum, otevřu dva tři příspěvky, přestane mi chodit internet. Pomůže jen restart počítače. Pak už to chodí jedna báseň. Nevím čím to je, ale prostě se to tak děje. Mám to vypozorovaný, vyzkoušený, nic jinýho než restart nepomůže. (Jsem připojenej přes univerzitní síť, a ikdyž vytáhnu síťovej kabel ne hodinku nebo dvě, furt to potom nechodí. Restartem se to vyřeší za 5 minut.)

Problém je ale v tom, že se mi po restartu už nezobrazují nepřečtený příspěvky od poslední návštěvy. Říká to, že už jsem všechno přečet, a že nejsou žádný nový. Jenže já ty nový příspěvky na první pokus vůbec nestačím přečíst. Otevřu dva nebo tři a internet přestane chodit. :(
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

Příspěvekod Zababa » 19 dub. 2006, 16:15

mack píše:není nic jednoduššího, než zajít za university síťovým správcem a projet to na jeho kompu ....


Ano, v kanceláři kde pracuju to chodí bez problémů. Ale tam spíš pracuju než brouzdám. Přijdu domů, teším se že si přečtu kupu novejch příspěvků, ale nejde to. Přečtu první dva a je konec. :evil:
Uživatelský avatar
Zababa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 810
Věk: 43
Registrován: 31 led. 2006, 12:21
Bydliště: Lipsko

Re: Zobrazovaní posledních příspěvků

Příspěvekod Mack » 19 dub. 2006, 16:18

Zababa píše: Totiž vždycky když vlezu na fórum, otevřu dva tři příspěvky, přestane mi chodit internet. Pomůže jen restart počítače.Mám to vypozorovaný, vyzkoušený, nic jinýho než restart nepomůže. (Jsem připojenej přes univerzitní síť, a ikdyž vytáhnu síťovej kabel ne hodinku nebo dvě, furt to potom nechodí. Restartem se to vyřeší za 5 minut.)


....já bych zašel za university správcem sítě a vyzkoušel to přímo na jeho kompu..... :roll:
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

PředchozíDalší

Zpět na Forum Dýmka.net

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 146 návštevníků